Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csinálnátok helyembe ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok helyembe ? Érdemes lenne küzdeni még, vagy felejtsem el hogy kapok tőle új esélyt?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött az egész probléma,hogy rendelt pizzát miközben én nem voltam othon és futár rá pár napra rá írt a barátnőmre ... Messengerol átmentek másik levezelesi helyre mert ne lássam ...ugyan is én bele tudtam akkoriban lépni a Messengerebe ... Gondolom jól össze ismerkedtek, találkoztak kosárlabda meccseken, mikor én nem voltam othon stb ... Elején gyanítotam hogy lesz köztük valami .. e miatt sokszor veszekedtunk... Közben egyszer meg is csalt és sírva mondta el ... Besziptak és lefukdtek... Megbocsájtotam neki ... De közben láttam messengeren hogy barátnőivel beszél hogy bele szeretett... Volt olyan is hogy hozza ment volna aludni és végül elmondtam volna neki hogy ment volna tudom és nem ment el ... Sokszor de sokszor veszekedtunk és sokszor dobott engem ... És én mindig vissza könyörögtem magam .... hullámzó volt a kapcsolatunk .. nagy állítás elé állítottam O vagy én ..engem választott... Egy ideig nem beszéltek és rá írt a csávó és baráti körön néha néha találkoztak... Egyszer mondta hogy el megy kutyát sétáltatni és én követem és akkor is vele volt ... Utánuk mentem és hárman mintha barátok úgy beszéltük meg a dolgokat..nem is értem miért ... Akkor is választás elé lett állítva és akkor is engem választott.. egy idő múlva állandóan gyanakodtam rá hogy van valami és közben semmi volt és dobott mert nem bízok benne ... Kb jó hónapig nem voltunk együtt ... De egy házban éltünk... Nem mehetet haza ugyanis rossz kapcsolata volt a nevelő apjával és kérte hogy maradjon mint lakótars ... Kb úgy voltunk mint barátok extrákkal... De közben a sráccal is találkozót..De barátnőm szerette ... De közben valahogyan mi egyre jobban egymásra találtunk... O is írta neki hogy kezdenek javulni a dolgok köztünk ... végleg befejezte vele ..de ennek az egésznek az a előzménye hogy kb másfél évig nem úgy bántam vele ahogy kellet volna , folyamatosan ők nélkül bantottam , soha nem bántam vele ahogy kellett volna ... .viszonylag tényleg jól működöt köztünk újra minden 1-2 hónapig .... tényleg minden helyre jött , ugye albérletbe voltunk , kevés volt a pénz és soha nem jöttünk ki , engem ez nagyon depibe hozott hogy nem tudok neki bizonyítani hogy erre is képes lennék , sok rossz döntésem volt azért ment nehezen és egyedül kerestem csak ...azt találtam ki hogy hazudok neki hogy nem kell és menjen el nyaralás után ...hogy hónap múlva el tudjunk költözni, és mondanám neki hogy kell stb ... már szinte az nap megbántam ... csak mondtam neki de közben ugyan úgy bántam vele mint régen , szeretem stb... foglalkoztam vele ... nyaraláskor mondtam el neki és elején tetszett neki és minden rendben volt , hétvégén kiköltöztünk és miután végeztünk hétfőn mondta szünetet akar tartani és utána dobot.Hétfőn ugye mondta szünetet akar mert tönkre tette az a tudat hogy nem akarom őt , szerdán találkoztunk ,aztán egy szép levélbe megirta hogy dobni akar és folytassuk külön és ha úgy lesz újra vissza jönne .... ugye én mérgemben elmentem hogy csinálok valamit magammal ... persze a lebeszélt , utána napokban csak könyörögtem neki mesengeren... vasárnap megkért hogy öccsével együtt vigyem el koncertre mert akivel ment volna nem visszi el őket ... közelíteni próbáltam de mindenre el tolt, haza vittem őket és én nem tudtam annyiba hagyni bemásztam az ablakon persze nem akarta , mellé feküdtem és elkezdtem simogatni, az tetszett neki és mondtam neki hogy ott alszok és reggel elmegyek dolgozni innen .. az nem tetszett neki, addig simogattam míg be nem indultam és , és végül ott is simogattam és végül meghuztam , nem ellenkezett... utána való napokban újra könyörögtem neki és semmi , egy nap öngyilkos akartam lenni és írtam neki hogy vége és szeretem őt stb... és lebeszélt róla és akár újra összejön velem , nem hittem neki végül barátnője beszélt le róla ... másnap is akartam de akkor nem tudta és végül én kérdésemre bementem a zárt osztályra...anya szólt neki hol vagyok és büszke volt rám hogy megakarok váltózni , mert más állandó problémam is volt , kettős személyiségem van .. ezért bántom ok nélkül, és persze soha nem akarnám, szavakkal szoktam csak ... mindennap felhívott , és még könyvet is küldött nekem ... kijöttem onnan , és nagyjából beszéltünk is mesengeren és hivásban ... vissza vittem neki a könyveket és ott is beszéltünk.. mondtam neki mennyire szeretem és mennyire sajnálok mindent és helyre jövök miatta és megváltozok...semmit nem izelt rá mert nem akar kapcsit .. egy darabig... utána pár napig beszéltünk itt ott amott, és újra öngyilkos akartam lenni és majdnem megtettem és lebeszélt róla ... utána rá pár napra és sírva és O is sírt elmondtam neki mindent amit érzek iránta... utána vasárnap találkoztunk és kínait ettünk és tónál voltunk , jól éreztük magunkat... látszott rajta .. egész végig mosolygott rám ... másnap ír hogy szexelni akar és át mentem én egyből, az mindig ment köztünk , és nagyon jó vagyok benne y és mondta ne ertsem félre ezt ... éhes volt írta és mondtam neki viszek kaját .. mindent vittem neki , oda értem és kérdezte hogy vagyok és nem hitte el nagyon járok orvoshoz... mondtam neki nem ezért jöttem és utána szexeltünk... másnap mondom neki hogy kísérjen el pénteken ha nem hiszi el és elvileg jön ... csütörtökon is fogunk találkozni.... és kártyázni fogunk Domboriba ... feldobtam neki hogy menjünk el jövő hónapban 2 napra Pécsre .. írta ha együtt lennék egyből bele menne és rá pár napra igent mondott... napközben szinte semmit nem irkalunk y de este szoktunk beszélni egy jó fél órákat többet is ...

2023. szept. 13. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
O, Jézus, megint egy kisregény,. Ezt nem lehet vegigszenvedni.
2023. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát végigszenvedtem ezt a katyvaszt. Azt tudom tanácsolni, hogy növessz végre tököt, és hajtsd el a búsba ezt a csajt, mert csak mérgezi az életedet. Van éppen elég bajod nélküle is. Nem téged választott, hanem a lakhatást. Vagy te komolyan elhiszed, hogy csak egyszer lépett félre? Utána meg azért találkozgattak titokban, hogy kézenfogva sétáljanak?

És saját magadon is gondolkozz el. Egy szerelmes ember nem mond olyat a párjára hogy "meghúztam".

2023. szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Azért te is megéred a pénzedet.

Mi közöd van a barátnőd Messenger üzeneteihez, és miért követed?

2023. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el... :D
2023. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!