Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fájt, amikor megtudtad, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájt, amikor megtudtad, hogy a volt szerelmednek új párja lett?

Figyelt kérdés
Én egyenesen rosszul vagyok, ha belegondolok ebbe.. hogy másba szerelmes, mással csókolózik, másra néz úgy, mással szeretkezik.. Remélem, mire oda jutunk, már túl leszek rajta
2023. okt. 2. 09:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem fájt. Az a lènyeg hogy zárd le ezt a szakaszt.
2023. okt. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor fájt, amikor még szerettem az illetőt, de muszáj volt szakítanom vele, mert akkorát csalódtam, ami miatt teljesen elveszett a bizalom. Emlékszem, már aznap este közös képet posztoltak a szeretőjével és a szívem kiszakadt a helyéről. Viszont óriási löketet adott ahhoz, hogy kiábránduljak és le tudjam zárni.


Ha vége a kapcsolatnak, mindenképpen próbáld lezárni magadban. Tudom, hogy nem könnyű, de teljesen felesleges olyan dolgon rágódni, ami a te életedet már nem viszi előre. Ráadásul már előre stresszeled magad olyan dolgon, ami még be sem következett.


Próbálj hasznos dolgokra, a jövődre koncentrálni, mert ez visz előre.

2023. okt. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fáj, mivel nem én szakítottam és a másik férfi már képbe volt mielőtt dobtak volna.
2023. okt. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%

Nagy rossz érzés ez.

Megmergezi az egész életet.


Ezért kell azonnal másik nővel valahogy összejönni.

Én azt csináltam hogy lementem berúgni egy pubba.

Ott megismertem egy nőt.

Ő nem tudta hogy 15 év kapcsolatát siratom ma el..

Ő csak a magas izmos férfit látta.

Hazavittem őt..és reggel nem engedtem el. Megkértem hogy maradjon itt velem.

És maradt.

És ő a kislányom anyukája...

Ő a családom.

2023. okt. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
# Ez nagyon ritkán végződik ilyen pozitívan, mint nálatok, bár még abban sem lennék biztos, hogy nem nem kapcsolatfüggés részedről. Kizárt dolognak tartom, hogy bele tudtál szeretni valakibe úgy, hogy még mást szerettél.
2023. okt. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Fáj, ha még vannak érzelmek és nem azért lett vége a kapcsolat, mert már nem szereted. Ugyanakkor nekem segít lezárni, ha tudom, már máshoz tartozik. Így még jobbat is tesz, ha látok közös képeket.
2023. okt. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az nem fáj ha lesz neki új, csak az hogyha nagyon gáz az új párja. Az olyan hogy lehettem én ilyen emberrel undort okoz. De ilyen csak egyetlen egy ex-el fordult elő, hogy azóta nagyon gáz nőkkel van. Más exek normális nőkkel vannak.
2023. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem, inkabb csalodott lennek, mert azthittem bejottem neki
2023. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

Fájt nagyon.

Mi nem is voltunk együtt,de majdnem.

Közben dobott egyik pillanatról a másikra egy másik nő miatt..

Egy év kellett majdnem,hogy megtanuljak rajta túllépni.

Sokat ismerkedem azóta,és bár azóta sincs senkim,de most már látom,hpgy mekkora sz*r ember,és nem is értem már mit ettem rajta..

Hidd el,ez úgy fog elmúlni,olyan hamar majd,ahogy most kilátástalannak érzed..:)

Ahogy jönnek az új ingerek,ahogy elkezded majd máshogy látni tudatosan a helyzetet,kiszeretsz belőle.

2023. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
9-egy év kellett, hogy túllépj egy olyan emberen, akivel nem is voltatok együtt, csak majdnem? Azért ez kicsit fura.
2023. okt. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!