Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fájt, amikor megtudtad, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájt, amikor megtudtad, hogy a volt szerelmednek új párja lett?

Figyelt kérdés
Én egyenesen rosszul vagyok, ha belegondolok ebbe.. hogy másba szerelmes, mással csókolózik, másra néz úgy, mással szeretkezik.. Remélem, mire oda jutunk, már túl leszek rajta
2023. okt. 2. 09:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

#10 igen,mert nem sokan udvarolnak nekem,szinte sosem közelítenek

Fényévente fordult elő csak

2023. okt. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
58%

En magam imádkoztam érte hogy mást kinozzanak verjenek már ne engem.

Mindkét exemnek csak futó d.gópajtijai vannak, ill voltak csak szakítás óta. Amugy senkijük.

Csak bennem láttak rációt, mindkettő megkérte a kezem, én meg menekültem.

2023. okt. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%

Ki nem tojja le, hogy mi van az exével?

Az sem érdekel él e még.Azonnal tiltottam és töröltem, amikor szakított.

2023. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem.

Akivel amiatt váltak szét útjaink, mert eleve már nem működött, vagy durván megromlott a kapcsolat, azoknál eleve nem izgat, hogy van-e valakije.

Amelyik kapcsolat fájóbb módon ért véget, ott meg inkább csak meglepő, vagy kiábrándító volt. Ami fájt, az az, hogy kettőnk között vége lett. Nem az, amik utána történtek.

2023. okt. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy kivel van együtt, de szerencsére nem futottam beléjük még. Fogalmam sincs, mit éreznék akkor, de biztosan nem repítene az egekig.
2023. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Amikor vége lett a 12 éves kapcsolatomnak, akkor volt egy nagyon meredek szituáció. Hozzáteszem, én vetettem véget a kapcsolatnak, mert nagyon agresszív és uralkodó típus volt és megelégeltem az állandó ígérgetést a változásra való hajlandóságra.


A történet annyi volt, hogy szakítottunk, folyton a nyakamra járt békülés céljából és mikor látta, hogy nem ér célt, mindenféle hülye dolgokat talált ki. Egyik nap ültem a munkahelyemen és egyszer csak feltűnt az ablakban egy másik lányt ölelgetve. Ez még hagyján, de folyamatosan nézett befelé az ablakon, hogy látom-e? Nekem rettentő kínos volt, nem azért, mert még éreztem iránta valamit, hanem mert annyira abszurd és nevetséges dolog volt, hogy máig nem értem, mit akart ezzel elérni. Slussz poén, hogy a haverjának a húgával ölelkezett, akiről nem tudta, hogy látásból ismerem 😄

2023. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen, fájt.
2023. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen zavart, de megvolt rá az okom. Mert volt olyan srác is, akivel nem voltam olyan sok időt együtt és kicsit kevesebb mint 1 év múlva lett új nője, ez nem különösebben zavart, de azért felfigyeltem rá.


Na de volt két eset amikor kvára zavart nem tagadom, és jogosan.


Egyik, amikor a semmiből szakíott velem, de azt mondta, hogy nagyon szeret, de jobb lesz NEKEM így, tehát eljátszotta, hogy ő most szenved, de nekem jobb lesz és ő nekem akar jót. Majd másfél hónap múlva felmegyek Facebookra és látom, hogy kapcsolatban van a "nem kell miatta aggódni" lánnyal. És mivel egy osztályba jártunk, ezért sokszor kellett hallgatnom, ahogy róla beszél, róla kérdezgetnek a többiek... Mondjuk végül csak ilyen 9 hónapig voltak együtt :D


A másik, volt szintén egy nem kell miatta aggódni lány, csak nem olyan durván. Barátok voltak, és engem ez nem zavart, de furcsálltam, hogy a kapcsolatunk elején sokat beszélt róla, majd egyre kevesebbet, bár néha mondott "poénból" ilyeneket hogy kavar vele. Aztán amikor én meg akartam ismerni mondta hogy ja hát annyira nem bírom hogy találkozzak is vele sulin kívül... majd mégis találkoztak kettesben. Osztálykiránduláson hajnali 5ig vele ivott (ők o.társak voltak mi más suliba jártunk). Szakítottunk majd nem egyből de összejöttek, kb 10 hónappal a vége után. Biztos voltam benne, hogy vagy megcsalt vele, vagy már akkor is vele akart lenni, amikor velem volt...


A legnagyobb félelmem pedig az, hogyha valamelyik exem előbb házasodik, mint én :D

2023. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretném látni, hogy új párja van az exemnek. Minden kapcsolatot megszakítottam vele, soksok hónap telt már el, de még így pár naponta sírva kelek fel reggel. Úgy érzem cserbenhagytam őt, és olyan hibákat nagyítottam fel amik nem voltak jelentősek. Próbáltam mással felejteni őt, eddig hiába.
2023. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért nem keresed fel őt?
2023. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!