Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom elment tőlem,mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Johnny8211 kérdése:

A párom elment tőlem,mert sokat veszekedtünk. Van egy 8 hónapos kislányunk is. Valóban sokat veszekedtünk, mivel az utóbbi időben nem találtam munkát (már van) ès nagyon nehezen is szakadt el szüleitől. Ő 35 èves Hogyan kapjatnám vissza?

Figyelt kérdés

2023. okt. 2. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Ne veszekedj vele
2023. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
8 hónapos gyerek mellett amugyis gyeden gyesen lennèl, nem most a legaktuàlisabb a munka kèrdése.
2023. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem találtál munkát?

Egy 8 hónapos gyerek 0-24- ben munka. Örömteli, de akkor is nehéz mellette még eljárni dolgozni.

Mégis milyen munkát kellett mellette keresned?


Otthagyott téged, és a 8 hónapos kislányát??

Gratulálok!

Te ezek után még vissza akarod kapni??

Remek.

No komment

2023. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondoljátok, hogy a nő írta? Szerintem a neve alapján a kérdező a férfi, akit otthagytak, plusz igen, 8hónaposan még általában gyeden vannak az anyák, nem munkát keresnek "egy ideje" (ki tudja az az utobbi időben hány hónapot takarhat). Anyuka meg leléptett a gyerekkel a szüleihez, akiktől "nehezen szakadt el". (Vagy csak megelégelte a folyamatos veszekedést, gondolom az anyagiakon is ment és hazaköltözött a szüleihez).
2023. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4# teljesen igazad van!

Úgy értettem, ahogy érteni akartam...

Az meg se fordult a fejemben, hogy talán a férfi írt.🤦‍♀️


3as vagyok

2023. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is férfi írta ki a kérdést. Kérdező bebizonyítod neki hogy felelősségteljes vagy és akkor lehet visszamegy hozzád. Amúgy nem csoda, hogy a szüleiről nem akar leszakadni, ha nem volt munkád és nem volt jóformán miből élni.
2023. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ezt mondom, de leginkább sehogy. Láthatóan SEMMI nem működik köztetek, és persze, elhiszem, hogy te szerelmes vagy belé, meg azért a közös gyerek nem kis kötelék, de ahol már külön költözik a két fél, ott már szinte 100%, hogy olyan problémák vannak, amiket nem lehet megnyugtatóan megoldani.
2023. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
4-es: igen, fèrfi vagyok, 2 hónap volt ès.mindig is volt előtte munkám!
2023. okt. 7. 03:23
 9/10 A kérdező kommentje:
6-os: ne egy link alakot kèpzelj el, azèrt volt miből èlni...!
2023. okt. 7. 03:24
 10/10 A kérdező kommentje:
7-es, ez egy kicsit bonyolultabb törtènet, de itt nem tudom leírni az egèszet sajnos.
2023. okt. 7. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!