Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akkarom hagyni a barátnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lexiiikon100 kérdése:

El akkarom hagyni a barátnöm de van egy 8 Honapos fiam mit tegyek?!

Figyelt kérdés
El szeretném hagyni a barátnöm de van egy nagyon szép gyerekunk én 23 ö 18 éves egy folytába a volt exeimel piszkál napi 12órát dolgozok és azt mondja hogy meg csalom már nincsenek barátaim nem járok el sehova de ezzel nem is lenne gond mert nem zavar ha össze veszunk és el akkarok menni sétálni bezár és hallgatom tovább ahogy ocskárol van amikor orákon át hallgatom és már nem birom magam vissza fogni és el csatan egy pofon.... ha rossz napna van és össze veszik pl az apjával akkor egésznap bunko... a gyerekel nagyon jól bánik nagyon óda adó anya nagyon szereti és mindent meg tesz érte ahogyan én is de nekem ez már nem megy minden nap feszult ideges vagyok hogy ma vajon mire megyek haza a munkábol már pánik beteg is lettem ez miatt és nem tudom mit kéne tennem nem a szexröl ne is beszéljunk már 4 Hete nincs hozzá undorom mert ott van a fejembe ahogy le hord a sárga földig...

#El akkarom hagyni a párom
2023. jan. 29. 13:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem mondd el neki őszintén, hogy hogy érzel. Nagyon rosszul érzed magad ebben a kapcsolatban, ha nem változik, akkor muszáj szakítanod vele. Ha fontos számára a kapcsolat, segítsen hogy jobb hangulat legyen otthon. Ő miért feszült? Lehet hogy egész nap a kisgyerekkel van, egyedül egész nap, beszűkül, stresszes, nincs ideje saját magára.
2023. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
32%
szerintem a csaj az, meg te
2023. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
95%

Nem fogok neked itt papolni a gyerekvállalás felelősségéről, mert az a hajó már elment, pedig tudnék róla 5 oldalt írni.


Röviden:

Ennek a kapcsolatnak már lőttek, teljesen felesleges húzni veszekedve, verekedve, a másiktól undorodva az időt.

A gyereknek sem jó, ha azt fogja látni még egy pár évig, aztán úgyis különmentek.

Váljanak el útjaitok - nem lesz sima ügy úgy érzem - de attól még a gyerekedtől nem kell elválni!

Ha napi 12 órákat dolgozol, akkor úgyis csak hétvégén tudsz vele lenni, ez a válással sem változik.

Lehetsz te elválva is sokkal jobb apa, mint sokan egy gyűlölt, erőltetett kapcsolatban, a gyereken vezetve le a feszkót!

2023. jan. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
73%

2.


Megelőztél, pont ezt akartam írni. Nagyon kisebbségi ízű ez a kérdés.


Ez a rész megnevettetett: "óda adó anya" - elképzelem ahogy ódákat ad a gyereknek.

2023. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
82%
Utoljára oviban volt ilyen a helyesírásom.
2023. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyunk cigányok magyarok vagyunk. De m1 ha azok is lennék szerintem azzal sem lenne semmi gond mert minden kapcsolatba vannak problémák
2023. jan. 29. 13:31
 7/70 anonim ***** válasza:
89%
Mário válj el.
2023. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
100%

Egy beszélgetés nem árthat, ha elmondod neki egyenesen, hogy változtat vagy elhagyod. Valaki vigyázzon a gyerekre, ha megoldható, te meg légy vele kettesben.

Ha használ, jó, ha nem, hagyd ott.

2023. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:
A Helyes irásom azért ilyen mert Diklexiás vagyok és melete nem figyeltem a suliba :D
2023. jan. 29. 13:34
 10/70 anonim válasza:
56%
Az a nő egy még nagyon éretlen anya, és egy hülye picsa. Ha 12 órát dolgozol akkor legyen már benne egy kis tisztelet, hogy tudja, hogy mi energia minden nap folyamatosan 12órát dolgozni. Én is dolgoztam egyszer 12órát gyárban állva, és elég megterhelő volt, de nem a munka, hanem hogy 12 órán át egy helyben kellett állni. Ami a nőt illeti, hívj fel egy pszichológust és meséld el neki a történetet. Ha nem akarnál szakítani, akkor pszichológus, ha szakítani akarsz az bonyolultabb, mert a nő egy elmebeteg, te 12 órát dolgozol, és addig nevelnie kell valakinek vagy valahol/valahogy a gyereket. Érdemesebb lenne egy kicsit jobban átgondolni hosszútávon a dolgokat.
2023. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!