Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már úgy, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy a volt párotokat akár évekig nem tudtátok elengedni? Hogyan tudtatok így létezni a mindennapokban?

Figyelt kérdés

2023. okt. 27. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Évekig nem túl egészséges. Pszichológus, egyéb hasznos tevékenységek, ismerkedés?
2023. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Leírod egy lapra milyen jó dolgok maradtak meg, és hogy miért haragszol rá, utóbbit párszor olvasd át, írd le milyen partnert szeretnél és nyiss az emberek felé.
2023. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Így van, ha évekről van szók akkor kérj segítséget.
2023. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Bár nem párkapcsolat miatt, de nekem is volt problémám az elengedéssel és egyszer egy szakember azt tanácsolta, hogy harminc napig minden áldott nap írjam le egy papírra, hogy mik a gyerekkori sérelmeim és hogy megbocsátok az apámnak, majd tépjem össze és égessem el. Ezt minden este megcsináltam és a végére már teljesen jól voltam. Azóta sokkal könnyebb a lelkemnek.
2023. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig akkor sikerült teljesen továbblépnem amikor megjelent egy az előzőnél jobb személy az életemben.
2023. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező ez milyen kapcsolat?

Mert, ha pl bántalmazó, akkor traumakötés miatt is lehet, hogy nehéz az elengedés.

Egyébként meg nagyon jók, amiket írnak itt előttem.

Mindig okkal lesz vége.

Nincs értelme ragaszkodni ábrándokhoz.

2023. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hogyan létezek? Nehezen. Minden nap eszembe jut, görcsbe szorul a gyomrom és valahol mélyen vagyok arra az érzésre, ami akkor volt.


Igaz, hogy mostanában már ritkábban jut eszembe, de az érzés nem enyhült cseppet sem.

nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudtam létezni, hogy létezni kellett. Reggel felkelni, összekészülődni, és munkába menni. Meg nap közben is helytállni. A fájdalmon és csalódáson az idő segíteni szokott, rövid távon pedig sokfajta növény és zene, természet ami segíteni tud. Persze az ilyen mélyebb sebeket mint amit te is írsz kérdező, hogy 1 év, ezeket továbbra is viszi magával az ember, amíg el nem tudja végül engedni, belátással vagy tanulással. Annyi, hogy jó esetben idővel egyre kevésbé fog fájni ez is, ahogy enyhül a hatása.
nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!