Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Előfordul-e ez egy fèrfinál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul-e ez egy fèrfinál?

Figyelt kérdés
Olyan létezik hogy ha egy férfi nagyon szeretett egy lányt ès sokat tűrt neki viszont inkább magát választotta a saját lelki egészségét akkor mèg mindid szeretheti?Mert azt mondta szakításunk előtt hogy szeret ès mèg utána is viszont mostmár olyanokat mondd hogy nem szeret.Lehetséges az hogy így könnyebb elfelejteni valakit vagy tènylèg már kiszeretett belőlem. 1 évig voltunk együtt első szerelme vagyok.

2023. okt. 30. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden előfordul az ég világon. Olyan is amit nem tudsz elképzelni
2023. okt. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te elhagynád azt, akit szeretsz?

Ő inkább magát választotta: ha ez igaz, akkor gáz, ha csak valami hamis, áltudatos duma, akkor meg nem őszinte.

Ha kiszeretett belőled, akkor elgondolkodnék, hogy vajon tényleg szeretett-e téged valaha is. És nem, nem a te hibád, ha nem szeretett, nem te voltál a kevés.

2023. okt. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose dolj be olyan szovegeknek, amik arra hajaznak, amit hallani akarsz. Csak a tetteknek szabad hinni, akkor nem leszel atverve a palankon.
2023. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokat bántották, akkor előfordulhat hogy akkor is elhagy ha szeret még.

Én is tettem így, tudtam H a szerelem elmúlik, a bántàs sebei nem.

2023. okt. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, de meglehetősen ritka. Egyébként ezek nagyon fájdalmas dolgok tudnak lenni... Mert a szíveddel és érzéseiddel ellentétesen kell cselekedj. Tehát pl a múltban már megégett nagyon csúnyán bizonyos dolgokkal. És szerethet téged tiszta szívéből, de ha megérzi rajtad is ezeket a jeleket akkor nagyon csúnya disszonanciába tud kerülni. Hogy majd te is a padlóra viszed vagy egyenesen az őrületbe (szerintem ilyesmire utalt a lelki egészség felhozásával, hogy nem vagy rá jó hatással, vagy volt már hasonló a múltjában). És akkor ezek a rossz érzések viaskodnak a szerelemmel, nagyon kellemetlen ez a fajta disszonancia. A rövidtávú öröm és lángolás, és az esély hogy esetleg téved és minden jó lesz, tehát maradni próbál. Ellenben a múlt démonai kisértenek, és ha ugyanazokat a jeleket érzi meg rajtad amivel már nagyon nagyon megjárta, akkor én el tudom képzelni hogy végül tényleg a távozás mellett dönt, bármennyire is fájdalmas ez neki. De tudja hogy később sokkal rosszabba kerülne, ha maradna.

Egyébként kérdező, mi volt az amire azt írtad hogy sokat tűrt neki? Esetleg nem valami hasonló helyzet, mint ahol a szavak és a tettek folyamatosan szemben álltak egymással?

2023. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek mikor találkoztunk szakítás után mèg láttam rajta hogy van esèly de azt is hogy nagyon fèl.Végül második találkozásnál is láttam esèlyt ès azt mondta majd mèg beszèlünk de neki idő kell mèf a döntèshez.Na hát beszèltünk is ami nem volt jó ötlet,igazából nem volt ideje gondolkodni ès nekem akkor elkellett volna már engednem.És azalatt a napok alatt mondta azt hogy amennyire közeledek hozzá ő annyira távolodik.Idő kellett volna elkellett már volna akkor engednem.
2023. okt. 30. 16:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert nem hagytunk egymásnak időt konkrètan
2023. okt. 30. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!