Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan állhatok bosszút a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állhatok bosszút a volt barátnőmön?

Figyelt kérdés
Elvileg azért szakított vagyis azt mondta, hogy az előző barátja mély sebeket hagyott benne, hitegetett heteken át, én beleszerettem nagyon, majd mikor már annyira beleszerettem, hogy nem bírtam nélküle lenni dobott. Azt mondta adjak neki időt majd jelentkezik, azt is mondta nagyjából fél év, de ez hazugság. Hogyan állhatok rajta bosszút?? Csak olyan írjon aki tényleg tud tippet, az elengedés nem prioritás nálam, keményen akarok neki viszont választ, ha már engem kikészített.

nov. 9. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Aki valoban szerelmes az akkor se akar a másiknak rosszat ha az dobja. Mert tiszteli a döntését. Mert szeretim
nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Na, máris egy okkal több a szakításra.
nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Fú, jól tette, hogy szakított veled. Vedd észre magad és tedd rendbe magad, mert nagyon gáz vagy.
nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem tetszik egy ember mindenkinel akinek csak akarja. Bakker ez az élet.

Ne a mesékben élj már.

nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Ez a kérdés ékes példája annak miért járt nagyon jól azzal, hogy szakított veled. Eszméletlen szánalmas vagy, ha tényleg annyira szeretted volna, mint írod, akkor szakítás után sem akarnál neki rosszat.

Egyébként meg sehogy nem tudsz rajta bosszút állni, hagyd békén és éld az életed!

nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én majdnem férjhez mentem "bosszúból" egy 18 évvel idősebb pasihoz. Szerencsére időben észhez tértem.
nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Néhány hetes kis kavarás semmi. Nem lopott meg, nem csalt meg, nem vert át, nem ígért semmit. Lépj túl rajta, mielőtt te leszel a “bolond exe” a csajnak.
nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne állj rajta bosszút! Lépj túl!
nov. 10. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jézusom, ez nagyon creepy, és milyen jól tette, hogy kidobott. Sajnálom szerencsétlent.
nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk nálam egy hasonló sztori a rendőrségen végződött, miután a kedves srác képtelen volt felfogni, szakadjon le rólam. Hívogatott, zaklatott, nekem meg volt ismerősöm a rendőrségen, és ő intézkedett.


Végülis egy felfüggesztettet kiharcolt magának a csávó :D

nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!