Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a probléma? 27 éves vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a probléma? 27 éves vagyok.2 évet dolgoztam Angliában most pedig Bécsben élek. Jó keresetem van. Miért nem tudom magam túltenni a volt barátnőmön 2éve? 3 évig jártunk.

Figyelt kérdés
Főiskola vègèn jöttünk össze. Okos,èrtelmes,gyönyörű. Jó családi háttèrrel rendelkezik ami nekem soha nem volt.Külföldi munkát választottam helyette anno mert lakástszerettem volna venni. Ez hamarosan teljesül is. Egzisztencia volt a lènyeg. Ha megvan a lakás,itthon is meg tudnèk èlni. Ha annak idejèn itthon maradok soha nem lett volna pènzem lakásra.
2017. márc. 16. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan a fenéből tudjuk ezt mi?????
2017. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy ha itthon maradsz, akkor is szakítottatok volna azóta, és most azt bánnád, hogy lemondtál a külföldi munkáról.
2017. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos hogy rajta nem tudod magad túltenni?

Lehet egyszerűen csak rossz hogy nincs senki akihez kötődhetsz, és ezért érzed így, nem?

2017. márc. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert mindig az kell, ami nincs. Ilyen az emberi természet.
2017. márc. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!