Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ex barátnői kértek meg,nem-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex barátnői kértek meg,nem-e beszélnék a volt barátnőm fejével?

Figyelt kérdés

Furcsa kérést vagy kérdést kaptam.

Exem 2 barátnője megkért elvinném-e őket egy szórakozó helyre. Ok rendben. Útközben elő hozták témába volt barátnőm,hogy rossz dolgai vannak,fűvel fával is lefekszik,meg a testén mindenféle tetkók, test piercing.És hogy nem ilyen volt,utána lettek ilyen dolgai miután szakítottunk.És miután nem is vesztünk össze meg még egy ideig kb beszélgettünk is.


Ezzel az a baj,hogy ő dobott.

Más részt,meg hát most én mit kezdjek vele. Szerintem pont engem nem kívánna a háta közepére se akármilyen csendesen mentünk külön, részemről nem adva okot rá.Meg ezek után szerintem ha ilyen zűrös,nem biztos jó ötlet.


nov. 12. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Maradj ki ebből. Nem a te dolgod.
nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dekódolom neked az üzit: az exed "barátnői" NEM akarják hogy megint összegyere vele, a háta mögött kígyót-békát rádobálnak, kibeszélik, pont hogy negatív dolgokat mondanak róla. Azért, hogy ne akarj vele újra ill. azt hiszik haragszol az exedre és így együtt tudjátok szidni.

Röviden: az exed valamelyik barátnője akar rádmozdulni haver 😂

nov. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Részben gondoltam erre,hogy mivan ha csak áztatni akarja. Az hogy velem... Fiatal eléggé,hát csak nem.

Harag nincs bennem ex felé,persze nem voltam boldog,de nem szidalmazom. Ma épp véletlen autóbol össze futottunk,ő gyalogosan,vigyorogva,örülve integetett eléggé.

nov. 13. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi közöd az exedhez - ezt a "barátnőknek" is megmondhatod.
nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!