Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tudok tenni, krízis,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, krízis, fájdalom ellen?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal mert aljasul csalt hosszú időn keresztül egy közös ismerőssel.

Nagyon rosszul vagyok, meg rohant mindenféle érzés es sok mindenre rájöttem, tehat nemcsak a szakítást kell felfolgozzam, hanem a megaláztatást es hatbaszúrást.

Szskítas elott se voltam már jól mert tudtam hogy vege már mindennek es most sem vagyok jól az eltelt 2 hónapban.

Nyugtalan vagyok, feszült, érzek lelki fájdalmat is, ami nem szunik, próbálom kibeszelni a bajt de rokonaim unják, terelik a szót, hogy úgyse vlt nekem való ellegyintik, próbáltam talalkozni egy ferfi baratommal, akit az elözö kapcsolatom miatt utasítottam el, de nem tölt fel a társasága, nem kell, nem vágyom rá es senkire , érzem hogy megbolondulok szép csendben. Nem tudom meddig tart ez a gyász. Felek hogy kiüt rajtam pszichózis.

Érzem hogy futnom kell es teszem is mikor tudom, nincs türelmem senkihez, nem alszom jól.

De ez már kapcsolat vege fele is így volt

Vajon ebbe beledöglök?


nov. 19. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Pszichológus?
nov. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Erre most nincs lehetösegem
nov. 19. 20:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Idő és hasznos elfoglaltságok, sírás ha úgy jobb, sport, könyvek, meditálás. Tényleg bármi ami feltölt pozitívan.
nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szepenvaljel . Hu
nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen átvészelős időszak. Nem kell akarni hirtelen kilépni belőle, mert úgysem fog menni.


Sajnálom, de egyszerűen az idő gyógyít. Utána pedig találkozol valakivel aki szeret azért aki vagy és veled akarja leélni az életed. Ezt a faszjankót pedig felejtsd el

nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért nincs lehetőséged pszichologusra
nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Időszámításunktól kezdődően, több milliárd ember megélte már ezt a fájdalmat. És egyik sem döglött bele.


Voltak páran akik gyengék voltak milliárdból páran, ők leugrottak egy szikláról, vagy megmérgezték magukat, vagy a saját torkuk vágták el, de ezt mind egy kib**aszott ember miatt tették meg.

Régen sem volt normális és ma sem az.


Szóval kezdetektől egészen napjainkig akik ezt átélték utána el kellett menniük ennivalót keresni, dolgozni, manapság már tanulni is, majd este lefeküdtek olvastak ma már netflixet vagy hbo go-t néznek, aztán reggel kelés ésígy tovább.


Aztán akik szerencsésebbek hamar találtak új társat maguknak, és akiket egy kis aggyal is megáldott az ég azok kicsit jobban odafigyeltek a következő társukkal kapcsolatban.


Ezek ma közösen sütögetnek együtt vidáman karácsonykor, van aki csak kókuszgolyót tud készíteni mert még kezdő de vannak akik Mille-feuille-t, aztán így tovább telnek a napjaik.


Neked is így fog remélhetőleg.

nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Sport, kikapcsolódás egyedül.

Túra, séta, jó kaják.

nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Át kell vészelni. Pont ilyenben vagyok én is két hónapja. Át kell vészelni. Volt már ilyen korábban is, elmúlt az is...
nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
En is epp 2 honapja szakítottam, 9 es amúgy kösz
nov. 19. 22:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!