Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem őrülnétek jobban ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem őrülnétek jobban ha bullshit helyett, megmondaná a másik a szakítás valódi okát?

Figyelt kérdés
Persze tudom, ez tapintatosság és nem hazugság. De akkor is, jobb lenne a tudat, hogy mit rontottam el, mint a fogalmatlanság. Így nehéz javitani magamon.

#szakítás #szakító ok #Szakítás valódi oka #Őszinte szakítás
nov. 20. 10:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
36%
Mert akármit mond te elhiszed? Önismereted nincs, vagy mi?
nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

1. Nem hit kérdése, hogy a másiknak mi nem tetszik.

Pl a leves szürcsölésén lehet javitani.

Azon hogy van egy hobbim, és mondjuk futni járok azon meg nem is karok.

Persze az önismeret fontos meg jó dolog. De az is csak úgy alakul ki, hogy másokat is meghallgatsz arról hogy mit gondolnak rólad.

Elég nehéz lenne önmagaddal megbeszélni, hogy másnak hogy esik a stílusod, vagy hogy milyen a humorod.

nov. 20. 11:06
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a bibi hogyha ő nem akarja elmondani akkor mindegy hogy te mit szeretnél tőle.
nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
3. Ez így van sajnos. De biztos vagyok benne, hogy vannak még páran akik szívesen elmondanák. Csak az a kulturális kód, hogy ezt nem teszünk meg.
nov. 20. 11:13
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb embernek az önigazolás általában fontosabb, mint az igazság, pláne akkor, amikor már a szakításig jutott egy pár.
nov. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Laylah ***** válasza:
65%

A szakítás valódi oka mindig az, hogy a másik már nem szeret téged, vagy nem szeret annyira, mint amennyire nem akar veled lenni többé. :)

Az, hogy kinek mi nem tetszik benned, mindig más lesz, de általában a kapcsolat alatt már felmerültek a problémák, csak nem lettek kijavítva. A legtöbb esetben szóvá vannak téve az ilyenek legalább egyszer, csak egyáltalán nincsenek komolyan véve.

nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Nekem jó az önismeretem. Akkor is lehet baja valakinek veled, ha az adott dolog nem baj.
nov. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
33%

De igen. Nagyon értékelném az őszinteséget, hogy megmondja konkretan mi volt az ok, mert esetleg tudok tenni róla, vagy tanulni belőle!

De sajnos őszintesegre nem tudok számítani es sose volt benne részem, mindig találgatnom kellett, az emberek nem őszinték! Mindig en kellett rájöjjek, ha megcsaltak, ha mást szerettek titkon, az én agyamnak köszönhetek mindent, az éleslátásomnak es logikámnak!

Ha abból indultam volna ki, amit nekem mondtak, es hittem volna mindent, már a sánc szélén lennék!

Ha sose tudtam volna összekötni az egyet a kettővel, es azt mondtam volna, á, ha így mondja minek mozizzak, biztos minden ok, hát nem végeztem volna jól mert mások csak hazudnak es önfényeznek es mindezt a te károdra! Erről ennyit !

nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Laylah ***** válasza:
86%

8., és azzal pl. mit kezdenél, ha azt mondja valaki, hogy nem volt semmi különösebb probléma, csak egyszerűen elmúlt az érzés? Ha nincs megcsalás, nincs más a képben, nincs semmi, csak egyszerűen nem működik?

Egyébként nem értem, miért kell ennyire okok után kérdezősködni (kivéve, ha megvan a szándék tanulni belőle), vagy úgy egyébként miért kell ennyire köntörfalazni a valódi okokat illetően. A végeredményen nem változtat, vitatkozni nem lehet vele, bármit is mond a másik, nem lesz semmis a szakítás, akkor meg már őszintén el is lehet mondani, hogy figyelj, Józsi, számomra gusztustalan, ahogy lyukas fecskében fingorászol a tévé előtt, miközben anyám vendégségben van nálunk, nekem ez nem fér bele, kiábrándultam belőled.

nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

9 es, miert ne mondaná meg, ha kihűltek az érzései? Hogyhogy mit kezdenék ezzel? Ez az igazság!

Számomra az igazság kimondása nem járna vitával!


Ja, de a legtöbb nem ezt mondja, hanem elkezd vitázni es hibáztatni!

nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!