Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyes pasik miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes pasik miért nem képesek megmondani, hogy vége hanem utálatoskodnak?

Figyelt kérdés

Gondolok most arra, hogy a pasik egy része (hallottam) nem szakít a barátnőjével, hanem direkt elkezd rosszul bánni a barátnőjével, kötekedni, veszekedni vele, hogy végül a barátnője dobja ki.


Ez miért jó? Miért nem jobb egyenesen szakítani, minek kell ezt csinálni?



2018. júl. 28. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Mert gyáva kukacok. Szóra sem érdemes emberkék.
2018. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Így van, ahogy #1 is mondja. De ezt nők is el szokták játszani. Ugyanez a gyávaság áll a megcsalások hátterében is.
2018. júl. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Micur34 ***** válasza:
100%

Mert gerincet nem gyártottak nekik a gyártási folyamat közben. Én is hiába állítom falhoz, hogy "b+ ha nem szeretsz annyi legyen benned hogy elmondd" de tagad mint a pocok pofájába a maggal hogy márpedig őőőő nem evett a búzából.....


Ő is inkább üvöltözik velem fenyeget, de nem vallana szint az már nem férfias. Üvöltözni fenyegetőzni, zsarolni az... hát ez van mostanság.

2018. júl. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Mert nem "férfias" nekik bevallani: hibáztam, kérlek bocsáss meg!


Nem "férfias" könnyet ejteni - mi van akkor ha az IGAZI Úrhölgyet veszítitek el éppen?!

2018. júl. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez lett a divat. Inkább eltünnek, bunkóskodnak, minthogy őszinték legyenek.
2018. júl. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Pont azért, amiért egyes nők sem...
2018. júl. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Mert nincs gerinc, nincs vér a brében.
2018. júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ma már nagyon kevesen őszinték és határozottak, a legtöbben játszadoznak, kitalálnak hülyeségeket amiből hátha lejön a másiknak, hogy gond van, vagy előhozzák az unalmas szünetet...ez mind a 2 félnél így van.


viszont ha a másik fél tudja vagy érzi, hogy mi a helyzet, akkor kérdezzen rá ő konkrétan.

2018. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Pasik"?

Te kisfiúkról beszélsz!

2018. nov. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen én is ezt vettem észre, sokan nem őszinték a másikhoz hanem kitalálnak mindenféle hülyeséget.


És az is a baj, ha az ember konkrétan rákérdez, tudni akarja az igazat, jön a sok ostobaság, mellébeszélés ''jajj dehogy'' meg ''nem is'', komplett hülyének nézve azt aki kérdez.

2018. nov. 13. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!