Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van rá esély hogy visszajön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy visszajön?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az én sztorim a következő: 3 éve ismerjük egymást a lánnyal. Ő azóta szerelmes belém és én is belé, de nem mertünk nyitni egymás felé. Ő egy toxikus kapcsolatból lépett ki értem, ami már nagyon a végét járta, mindenki látta hogy nem megy és ők is tudták. A végén már félt tőle és retteget vele kettesben maradni. Az ex állítólag megcsalta, most megbeszélték hogy mégsem, és a srác is azt hitte hogy megcsalta velem. Mi összejöttünk és a másoknak elmondottak alapján, még sosem volt része ilyenben, hogy valaki úgy szeresse mint én. Közös jövőt terveztünk, amikor arról beszélgettünk hogy majd esküvő gyerek, meg a többi mindig csillogott a szeme a boldogságtól. A környezete azt mondta még nem látták őt ilyennek mint mellettem. Voltak apróbb vitáink, de azok nem voltak komolyak. Azt hitte hogy terhes, de negatív lett a teszt. Amíg nem tudtuk biztosan, mind a ketten örültünk. Még aznap hajnalban megkereste az exe, akire mindig is azt mondta hogy soha az életben nem menne vissza hozzá. Állítólag megbeszélték hogy mit rontottak el, velem szakított és most megpróbálják újra. Nekem tényleg ő jelenti a világot, és állítása szerint ő is mindennél jobban szeret/szeretett engem. Még 1 hét sem telt el, de egyszerűen beleőrülök. Van egy lány barátom aki hasonló cipőben volt és azt mondta várjak, mert csak megijedt és összezavarodott. Azt a tanácsot kaptam hogy ne keressem, mutassam azt hogy nem viselt meg a dolog, az exe is akkor bukkant fel, amikor azt mutatta hogy már jól van. Állítólag otthon ő is azt mondja hogy nem tudja mit tegyen. Igazából pozitív megerősítést várok, mert csak a remény tartja bennem a lelket.

2023. nov. 21. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esély van rá, de szerintem nem kellene visszafogadnod. Aki elhagy akkor, amikor boldogok vagytok, arra nem lehet számítani egy házasságban.
2023. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, de szerintem ő senkit se szeret igazán, se téged, se a párját. Maga se tudja mit akar. Kapcsolatfüggő gyanús. Az olyan nagyon éretlen, tele komplexusokkal. Nem lenne társad valójában.
2023. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"egy toxikus kapcsolatból lépett ki"

És most visszament? Kár. Főleg neki.

Én nem fogadnám vissza.

2023. nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Nincs pozitív megerősítés! Ennél csak jobb lesz.. várd ki!
2023. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos barátom, nem fog jól esni neked amit írok... de gondolkozz el rajta (a saját érdekedben).

Sz.r érzés amikor rájön az ember, hogy csak lelki szemetesládának, menekülőútnak használták :( Az exéhez még mindig kötődik érzelmileg, te csak az átmeneti fogadó vagy ahol összeszedheti magát. Nem beléd volt szerelmes, hanem a kis megnyugvásba. Ebben a történetben te csak egy behelyettesíthető X vagy, a csaj kb. bárkire rácuppant volna aki kis nyugalmat hoz az életébe, de NEM szerelmes fülig beléd, nem kötődik hozzád teljes szívvel.

Kicsit rendbeszedte magát, s most visszament az origohoz. Együtt lesz a fickójával újabb x ideig, hónapig, évig. Ha az pattintja akkor esetleg megint visszakuncsorogja magát hozzád.


Hogy mit csinálj? Először is növessz tököket b.meg!!! Közöld vele, hogy na most akkor vagy eldönti mi a f.szt akar tőled és otthagyja a pitchába az exét, vagy maradjon vele de te onnantól kezdve lesz.rod. Ne legyél már pincsikutya! (csúnyábban szólva csicska) Ha az exe mellett dönt akkor vigye a nyereményt te meg lépj tovább a történeten! Ha vissza is kerül hozzád ugyanúgy meg fog ismétlődni a csiki-csuki újra meg újra, te meg tropára mész lelkileg. Ezt akarod???

2023. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!