Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Én vetettem neki véget, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vetettem neki véget, mégis én érzem rosszul magam?

Figyelt kérdés

Csak ismerkedés volt, pár hónap. Viszont elég toxikus fajta. Önbecsülésem romokta tette, folyamat formálni, maga képére akart engem, sértegetett és annyira nem bírtam elhagytam.

Mégis én érzem magam szarul. Folyamat sírok, ha talán többet nézek el, ha többet alkalmazkodok…

A megnem valósuló tervek, tudom, az eszem tudja hogy betegesen rossz volt ez, akire senki se vágyna, de fáj a tudat, ha minden jobban alakult volna


Magamat kezdtem hibáztatni de tudom hogy a fő probléma belőle jött



nov. 27. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi történt pontosan?
nov. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Én már egy órája ülök a retyón és még mindig hasít ezt nem hiszem el! Mi történt?
nov. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes utánaolvasni a nárcizmusnak, eléggé annak tűnik. Sajnos függőséget tud okozni az áldozatoknál. Ne keresd magadban a hibát, a sértegetéssel, verbális bántalmazással pont ezt akarja elérni. Könnyen beszélek már, mert 15 év nárcisztikus kapcsolatot zártam le az éven. Ne tervezz vele, zárj le minden szálat vele kapcsolatban, különben tönkre fog tenni.
nov. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen exem volt, csak én hülye még össze is költöztem vele anno! Ugyanezeket gondoltam, mint te, nagyon nehéz volt elhagyni, pláne hogy együtt éltünk. DE a lehető legjobb döntés volt!! Hidd el, ha nem így teszel, csak keserves éveket okozol magadnak. Örülj, hogy léptél ❤️
nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csaj vagy vagy nem?
nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Te hibáztál az egészben. Vége már.
nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd magad rosszul amiért szakítottál vele. Csalódtál, többet vártál,

cserébe sértegetett, rontotta az önbizalmad.

Veregesd magad vállon, hogy időben kiléptél.:)

nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért érzed magad rosszul, mert tetszett neked, vele akartál lenni. El kell engedni.
nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Fölkavarodott a gyomrom.
nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól tetted! Természetes hogy ilyenkor elbiuo ytalanodsz, de a lehető legjobban tetted.

Én ugyan ilyen helyzetben voltam, sértegetni, sgb...egy "szerencsém" volt hogy a pasizós "előéletem" megfelelő volt az ő képzeteinek, mert egyébként k*** még az is aki sminkelni, de mivel én nem sminkeltem, szerencsém volt. De bizony ha sminkeltem olyan profin manipulálva lelettem alacsonyítva hogy...ahh... hülye voltam, örültem hogy egy nehéz szakítás miatt hosszú idő után érdekelt valaki és nem voltam előrelátó, hogy ebből mi lehet még. N. Persze mint Te, én is tudtam hogy toxikus ez az egész és tudtam mit csinál, de gyáva voltam. Több mint két évem ment rá, mire erőt vettem magamon (nagyon nehéz annyi idő után ilyen manipulatív ember mellett!), de még akkor is én voltam a hülye.

Ne hagyd magad befolyásolni. Én komolyan felnézek rád hogy időben kiléptél.

dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!