Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elutaztam egy helyre amit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutaztam egy helyre amit nem mondtam el a paromnak ?

Figyelt kérdés

Elutaztan a hetvegen nem voltam benne biztos hogy megyunk és nem mondtam el neki nagyon allatomos huzas volt tőlem.Az utazás elötti este randizni hívott és a randi elött a kocsibam elmondtam neki az egeszet összetört teljesen amiert eltitkoltam az egészet, neki komoly tervei voltak velem én meg már többször is eljatszottam a bizalmát. Belátom hogy én vagyok a hibás és hülye huzás volt hogy itthagytam így. Irtam neki de azt mondta hogy megszűntem létezni számára annyira haragszik rám. Szerintetek mit tegyek hogy megmutassam neki hogy nekem ő nagykn fontos és hogy szeretem. Hogy megbocsájtson?

20 éves lány



nov. 28. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%

Mit tegyél? Növessz gerincet.

Őt meg felejtsd el. Majd a következő kapcsolatodban nem viselkedsz egy bizalmatlan kis ribiként.

Tudod, nem utólag kell kepeszteni érte, hanem addig kell párkapcsolathoz méltóan viselkedni, ameddig vele vagy. Titkolózol, hazudozol? Komolyan? Normális, szerelmes ember ilyet nem csinál.

nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hova utaztál? Nem mindegy hogy mondjuk a Nagymamádhoz vagy egy pasihoz. Első esetben mondd hogy bizonytalan volt, a masodikban meg... na ott inkább ne is mondj semmit
nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A baratnőmhöz akit alapbol sem bír.
nov. 28. 18:31
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy gerinctelen voltam és azt is hogy nem érdemlem meg a bocsánatát de azért a remény bennem él és szeretném tenni érte.
nov. 28. 18:32
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Ja h o kenyszeritette ki a hazugsagot,mert eltiltott a bnodtol….


Jobb megszsbadulni az ilyen pasitol.

N

nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Én is azt "mondom" hogy örülj hogy vége. Korlátozó majom.
nov. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

A barátnőddel mi baja?? Ugy ertem ha nem szimpatikus neki, akkor sincs joga eltiltani tőle! Ez tényleg korlátozás, elszigetelés.

Tény hogy megmondhattad volna, de nem azert hogy engedélyt kerj tőle, mert ha az kell, az régen rossz

nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
El engedett volna ha megbeszeljuk elotte vagyus megosztom vele.
nov. 28. 19:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem kell tudnia mindenről!
nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

„El engedett volna ha megbeszeljuk elotte vagyus megosztom vele.”

Bocsi, de egy egészséges párkapcsolatban nem kérünk engedélyt, hogy elmehessünk a barátainkhoz. Az más kérdés, hogy nem is titkolózunk róla. Jól van ez így, hogy nem vagytok már együtt. Olyat keress, aki előtt nem érzed, hogy titkolózni kéne, és nem kell engedélyt sem kérni!

nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!