Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elutaztam és a párom nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutaztam és a párom nem akar velem beszélni (? )

Figyelt kérdés

Június óta vagyunk együtt, elég friss kapcsolat még és szinte minden szabadidőnket együtt töltöttük azóta.

Neki is igénye van erre és nekem is. Tehát ez nálunk teljesen jól működik. Viszont most én elutaztam másfél hétre rokonokhoz. Nem volt valami jó a hangulat közöttünk, mikor elváltunk, mert ő csinált egy hülyeséget és azelőtti nap mondta el nekem, mielőtt indultam.

(nem megcsalás jellegű a dolog).

A másik, hogy ő nehezen viseli, ha nem vagyunk együtt.

Ma van az 5.nap,hogy itt vagyok. Az első 3 nap beszéltünk, telefonáltunk is.

Aztán tegnap szóbakerültek a hétvégi dolgok, hogy most biztos máshogy nézek azért rá és mondta, hogy rossz kedve van és jobb ha most nem beszélünk, mert ez csak akkor lesz jobb ha már otthon leszek. Erezzem jól magam stb.

Ő amúgy is ilyen hisztis és ezt otthon már úgy elfogadtam, de így, hogy távol vagyok elég nehéz

Szerintetek kell aggódnom?

Úgy értem, hogy ha 5 napig esetleg tényleg nem beszélünk semmit akkor ha szeret akkor nem fog elmulni a hiányom es nem fog elfelejteni, ugye?


2019. okt. 3. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Azért le irhatnád akár pmben milyen hülyeséget csinált...4honapos szerelemtől csodát nem kell várni ...bár ha minden nap együtt voltatok az kb 1évnek is megfelelhet...Nem hiszem h ebből bármi gond lesz...bár azért hébe hóba rá irogatnék...bár nem tudom mi az a csunya dolog amit csinált... :(
2019. okt. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Járt az agya, féltékeny. Ilyen típus. Nem fog kiszeretni belőled ezert. Arra figyelj hogy legyen mozgastered, szabadságod mindig.
2019. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha 5 nap távolságtól kiszeret belőled, akkor nem szeret igazán és ez az egész kapcsolat szart se ér.
2019. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus érzelmi manipuláció.

Én szakítanék.

2019. okt. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 nap alatt elfeled,akkor ez minden volt csak nem szerelem.
2019. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A bátyám adott neki kölcsön pénzt, de megbeszélték, hogy nem mondják el nekem, mert "milyen ciki". Nem tudott egy helyen kártyával fizetni és azért kellett a kölcsön, éppen együtt voltak.

Másnap a pénzt vissza is adta a tesómnak.

Csak majdnem elszolta magát és hazugsaggal magyarázta ki magát belőle.

És a hazudozást azt nem bírom. Mindegy, hogy milyen aprosagrol van szó. Sőt... Ilyenkor elgondolkodok hogy ha ilyen apróságot eltitkol akkor mi lenne komolyabb dolgokból...

Szóval arra hivatkozva, hogy bűntudata volt miatta, elmondta nekem. Nyilván egy ilyen miatt még nem fogom azt mondani, hogy vége, de mondtam, hogy csalódtam benne, és nem értem miért kellett ezt pont előttem cikinek tartania.

És nyilván van bennem most egy kis bizalmatlanság. Itt sírt is, mert mondta, hogy tudja, hogy nekem mennyire fontos az őszinteség és nem akarja, hogy ne nézzek rá többet úgy, ahogy eddig.

Mondtam, hogy ez csak rajta múlik, hogy mi lesz.

Erre tegnap szóbakerült, és mondta, hogy olyan rossz, hogy nem vagyok ott, hogy fel, hogy hogy fogok ránézni, ha hazamegyek, mert szert van időm itt atgondolni a dolgokat. Aztán mondtam neki, hogy majd kiderul most hiába mondok bármit is és azóta van rossz kedve. Ő tényleg ilyen, hogy ha rosszkedve van akkor magába fordul.

Csak én is túl tudok aggodni dolgokat, mert rosszul esett, hogy nem mondott igazat, de úgy gondolom, hogy ennyit még helyre lehet hozni, nem akarom elveszíteni

Mert lehet, hogy tényleg csak kellemetlenül érezte magát miatta.

Amúgy 20 évesek vagyunk és én vagyok a lány.

2019. okt. 3. 12:41
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Arra én is gondoltam, hogy manipulál, sajnos :(

Vagyis kicsit én is ezt érzem most ebből.

Sose volt még ilyen.

Azt is tudom, hogy ha ennyi idő miatt elfelejt akkor nem is kár érte, csak rossz lenne rájönni, hogy csak ennyi voltam neki..

2019. okt. 3. 12:44
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon komoly kötődési gondjai vannak a pátodnak. Olyan kétségbeesetten kapaszkodik, hogy képes ezért érzelmileg manipulálni, meg műsorokat rendezni. Tiszta drama queen.

Én nem tudom, te hogy vagy ezzel, de én ezt nem bírom, ha valaki ennyire képtelen 1,5 sz.aros hétre lefoglalni magát. Negyedévente üzleti úon vagyok 2 hétig, párok ilyen műsorozást tolna, már rég kiraktam volna.

2019. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bocsánat az elgépelésekért az előbb


30n

2019. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz, a "nem beszélünk is", a hazugság is, meg az is, amit leplezni akar.

Nekem egy ilyen piti ügynél fel se vetődne, hogy ebben bármi kínos volna.

Ha hazamész se keresd, szerintem ő se fog.

de nem veszítesz ám semmit.

2019. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!