Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagy a baj? Férj kihasználta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a baj? Férj kihasználta míg elutaztam a gyerkekkel.

Figyelt kérdés

Tudtommal boldog házasságban élek sok éve. Férjem elment egy k.rvához h lesz.pja. egyszerűen nem tudom hova tenni.

A történethez hozzátartpzik h többedik gyerekünket várjuk, valóban nem hoz izgalomba a téma, de nem gondolom h várandosan ezt fel kellene róni.

Ami reményre ad okot, h ő vallotta be h hülyeséget csinált. És elmondta h rájött h semmit nem ad érzelem nélkül.


Vajon ez a lejtő kezdete? Vagy létezik 1 ballépés aminek nincs folytatása mert megbánta?



2017. aug. 6. 21:21
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
89%

Ez csak a jéghegy csúcsa volt. Már réges-rég elkezdődtek a problémák, csak nem figyeltetek fel rá, nem figyeltetek egymásra!


"Tudtommal..." Hát nagyon rosszul tudtad!


A megcsalás az mindig valaminek a végeredménye, tehát nem az oka. Az ok, az teljesen más, jó lenne kideríteni, hogy miért fajult idáig a kapcsolatotok, hogy a párod ennyire gerinctelen gyáva módon ezt tette.


Ha a kapcsolat elromlik, arról mind a két fél tehet.

2017. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
20%
Mindenképp értékeld az őszinteségét. Biztos a kíváncsiság is hajtotta. Egy hosszú házasságban úgymond "belefér". Én csak amiatt bocsátanám meg, mert volt gerince és beismerte, hogy hibázott.
2017. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
38%

Igaza van az elsőnek. :/

Egy beszélgetés talán segítene. Azért csinálta, mert van valami olyan szükséglete, amit csak így tudott kielégíteni.

2017. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
57%

"valóban nem hoz izgalomba a téma, de nem gondolom h várandosan ezt fel kellene róni"

.

Nem rótta fel, megoldotta. Csináljatok valamit magatokkal, főleg, hogy több gyerek van!

2017. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
55%
Én elválnék és ez nem levegőbe beszélés. Képzeld el, hányszor csinálhatta már a korábbi terhességek alatt is, csak azokat nem vallja be.
2017. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
83%
Van olyan ismerősöm aki ugyanígy elmondta otthon,a nő megbocsájtotta.Majd még megcsinálta párszor azóta is,de ezek már nem tudódtak ki.Te tudod..
2017. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem a lejtő kezdete, hanem majdnem a vége. Csak azt nem értem, hogy ahol evidens, hogy a házasságban nincs sz.x, ott miért jön a sokadik gyerek?

A kommunikáció közöttetek nem működik, az intimitás szintén nem. A hűség nincs napirenden.

Akkor mi a fennéért gyártjátok sorban a gyerekeket egy ilyen sz@r házasságba?

De lehet, hogy én gondolkodom rosszul.

2017. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Elmondta h ennyi történt. Több nem. És 1x és megbánta. Én hiszek neki.

Szerintem is érdemel egy esélyt már csak az őszintesége miatt is.

A "válj el" tanács nálam nem számít problémamegoldásnak

2017. aug. 6. 22:18
 9/45 A kérdező kommentje:
Azt.mondtsm nrki h ha ez ehy bakancslistás egyszer ki akartam probalni eset volt akkor megprobalaok tul lendulni rajta de bazi nehéz
2017. aug. 6. 22:20
 10/45 anonim ***** válasza:
76%
Én nem is akarnék megoldani semmit ezen a szaron, ezért írtam, hogy elválnék.
2017. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!