Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok a szex miatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a szex miatti szakításról?

Figyelt kérdés
nov. 30. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó indok szakításra, tulajdonképpen bármi lehet ok szakításhoz hiába nem fogadja el a másik fél.
nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Mivel a szex a jó párkapcsolat egyik alapja, teljesen jogos. Senki nem akar szerintem leélni egy életet valakivel, akivel nem kielégítő az együttlét. És ez akármilyen apróság lehet, ami az illetőnek fontos, ettől nem lesz szar alak.
nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, van két ember eltérő igényekkel. Az egyik elégedett, a másik nem, állandó frusztrációt él át. Itt az a kérdés, hogy aki elégedett, az felfogja-e, hogy a társa hiányt szenved valamiben, törekszik-e a konszenzusra, megoldásra, vagy csak a saját igényei érdeklik. Ha az utóbbi, akkor nem társ, nem partner. Ez mindenre érvényes, a szexre is.
nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%

Ha férfi vagy, akkor nem jogos, mert nehogy már ezt akard egy nőtől. Ha nő vagy akkor jogos, kivéve ha van gyerek, mert akkor mindkét nemtől jogtalan, gyerek van, kuss a nevetek, nem lehet igényetek, mert az hogy ő az első, egyenlő avval hogy nektek nem lehet igényetek.


hangsúlyozottan ez az amit látok, és nem az amit gondolok. Szerintem alapnak kéne lennie, hogy csak olyannal vagyunk, aki kielégít szexuálisan. Persze ehhez az kéne, hogy az emberek meg akarják találni a csiklót. Persze ehhez a férfiak túl állatok, a nők meg túl szűziesek!

nov. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Kb. A szex az ami egy kapcsolatot megkülönböztet egy jó barátságtól (majdnem teljesen). Fontos dolog. Sokaknak kisebb a libidója stb. de attól még ugyanúgy egy egészséges kapcsolat része. Teljesen nornális.
nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Olyan fárasztó minden kérdés alatt ez a hiszti #4 . Közöd sok nincs valószínűleg a szexhez, akkor minek szólsz hozzá?

Természetesen nők és férfiak eseteben is ugyan olyan jogos egy ilyen lépés. Azért nem emelte ki senki, mert ez alap.

nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem semmi gáz vele. Sokan csak arra gondolnak, ha valaki többet akarna dugni és nem tud, de az ellenkezője is baj, amikor a másikért megteszel valamit, amit nem akarsz, és megundorodsz az egésztől.


Viszont nehéz ügy, mert az emberek előbb szexelnek, mint beszélnének róla. Így a "dugni jó" érzést összekeverik a szerelemmel.


Sokan beszélnek arról, hogy manapság mindenki lecseréli a kapcsolatát és nem javítja. Az igazság az, hogy nem lecserélik azt, aki nem jön be, hanem megismerik azt, akivel dugnak, és a személyisége nem tetszik.

nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj én úgy éreztem régen, hogy gáz lenne emiatt szakítani, mert 16-17 voltam, ráadásul lány, nekem ennyi idősen nem kéne fontosnak lennie a szexnek, gondoltam én. A baj ott volt, hogy ő egy fiatal 20 éves srác volt és nem akart soha szexelni, én rengetegszer kezdeményeztem, mindig elutasította, heti egyszer akartam volna de ő ennyit sem. Havi egy volt talán. Az is max 5 percig. Na aztán inkább megvártam amíg lett ezer más probléma és akkor dobtam ki😂 de a szex miatt is ki kellett volna.
nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha egy még nem túl hosszú kapcsolatban romlik meg a szexuális élet, akkor nem szabad tovább folytatni.

De ha egy már hosszú-hosszú, több évtizedes házasságban, ahol gyerekek, meg közösen felépített élet van, romlik meg, akkor nem szabad mindent eldobni miatta.

nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Szakítottam szex miatt, igen.

Túl nagy volt neki, ő pedig önző f...sz, az sem érdekelte, ha vérzek, ha sírok, az ő öröme volt a legfontosabb. Kuka az ilyen.

nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!