Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hiba lenne azért szakítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba lenne azért szakítani, mert unalmas a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Beszéltem ma erről anyukámmal, és azt mondta, hogy semelyik kapcsolat se olyan, mint az elején, és sokszor unalmas lesz. Sőt ő sokszor még örül, hogy ha apukám nincs itthon. De amúgy én is látom rajtuk, hogy unalmas már a kapcsolatuk.

Szívesen elolvasnám mások tapasztalatait is, akik már hosszabb párkapcsolatban élnek.

Én azt érzem, hogy az én kapcsolatom a barátommal halál unalmas lett. 2 és fél éve vagyunk együtt, de 1 év után kezdtem ezt el érezni, hogy unom a kapcsolatunkat. Mindössze úgy, hogy nem is mindennap találkozunk, és csak 2 napot töltünk egymással hétvégén. Mindketten huszonévesek vagyunk.

Mikor elkezdtünk csak ismerkedni, meg a kapcsolatunk eleje nagyon izgalmas volt. Egy csomót beszélgettünk, érdeklődött stb.

Ha megyünk valahova, azt is unom vele, mert tökre olyan, mintha semmi sem érdekelné. Ha kirándulunk is azt is látom, hogy unja, még sokszor már jobban várja, hogy csak simán menjünk bevásárolni. Moziba, strandon sose voltunk még, mint más fiatalok. Szerinte a mozi hülyeség, mert itthon is lehet filmet nézni.

Még koncerten sem voltunk együtt sose, hiába vagyunk együtt, még oda se jött el velem, így kénytelen voltam a testvéremmel menni.

De a haverokkal nagyon szeret csavarogni, és volt olyan, hogy még hamarabb hazament tőlem, hogy a haverokkal legyen.

Ha itthon vagyunk nálunk, akkor meg a szexen kívül más nem nagyon történik köztünk. Szex után vagy alszik, vagy a telefont nyomkodja, vagy unalmasan nézzük a tv-t, benne a híradást stb. Tehát még úgy igazán sok filmet sem láttunk közösen együtt. Felvetettem neki más ötletet, amit itthon csinálhatnánk, de semmire sem vevő. Még nyáron se akart velem közösen menni nyaralni, elég ha csak képeken látunk különböző helyeket. Ez furcsa, mert ismerkedéskor egy csomót beszélt arról, hogy mennyi helyet bejárt, és láttam is képeken, és érdeklődőbb embernek festette le magát előttem. Már meg nem is beszélget sokat velem, és sosem kérdez rólam. Szokott ölelgetni, puszilgatni, ha együtt vagyunk, de csak ez, ez nekem kevés.

Próbáltam erről vele beszélni, de azt mondja, hogy őt ne bántsam meg azzal, hogy a kapcsolatunkat unalmasnak érzem, és ne mondjak olyat, ami nem igaz.


dec. 1. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a hétköznapok általában unalmasak, és az ember párja akkor is ott van.

De a tiétek láthatóan nem működik, ezért érdemes a szakításon gondolkodni, nem azért mert unalmas.

dec. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Te most megerősítést vársz tőlünk a szakításra az anyád ellenében? Hajrá, szakíts! Annyira magától értetődő, hogy ha egy kapcsolatban vagy bárhol nem érzed jól magad, akkor onnan elmész! Mi az ellenérv, azon kívül, hogy a barátod nem akarja?
dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

"ne bántsam meg azzal, hogy a kapcsolatunkat unalmasnak érzem" ez érzelmi zsarolás


Szerintem is érdemes szakítani. Nekem olyan pasi nem kéne, akivel semmit se lehet csinálni

dec. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Próbáltam erről vele beszélni, de azt mondja, hogy őt ne bántsam meg azzal, hogy a kapcsolatunkat unalmasnak érzem, és ne mondjak olyat, ami nem igaz."

Ha te így érzel, akkor ez számodra igaz. Még akkor is, ha ő ezen megbántódik.

Miért maradnál benne számodra nem megfelelő, unalmas kapcsolatban, ahol még az érzéseidre is azt mondják, hogy nem igazak?

dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Alapvetően normális lenne, de ez az elején is csak az újdonság miatt nem volt szar, már bocsi.
dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Amit te látsz:

-nem csinál veled programokat, ha mégis akkor unja

-másokkal nem olyan "unalmas" mint veled

-nem érted, miért nem olyan mint az elején


Amit ő lát:

-heti 2 szex

-barátnő, aki van, de nem kell érte semmit tenni

dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem mindegyik ilyen volt, pont mint nálad.

Azt mondták túl nagyok az elvárásaim XD

dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Alázod vele magad, ő meg elvan a langyos vizben.
dec. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%

Sok itteni modern feminista nő addig szekálja a párját, amíg el nem éri hogy az folyamatosan vigye mindenfele, szórakoztassa, adjon meg neki mindent anyagilag és érzelmileg, lehessen vele büszkélkedni a többi rivális barátnő előtt, hogy micsoda jó élet van. Csak menjen a rongyrázás és programozás egész nap. Az már mindegy hogy milyen áron. Ha a pasi kiég végül, már nem kívánja a nőt a sok hajtás és szekálás, játszma után, vagy anyagilag vagy mentálisan robban le ebben az egészben, akkor meg mindig lesz jó kifogás miért ő a hibás, és miért lehet egyből új, szipolyozni való áldozatokat találni a helyére.

Anyukád még egy normálisabb világban nőtt fel, én megértem őt. Szerintem igaza is van. De az itteni modernkori önző feministák ezt bármi áron hitelteleníteni akarják, hiszen az ő jelenkori érdekükkel megy szemben.

Ja és persze hogy unalmasnak érzed. A többi nő is tett róla hogy ez egy folyamatos rivalizálás és versengés legyen mostanra. Sok párt ismerek akik ugyanúgy együtt vannak és boldogok, és nem kérnek ebből a jelenkori agymosott rongyrázásból. Míg ezek a felszínesek időről időre tényleg lecserélik egymást. Mert mindig lesz szebb, jobb, és persze töméntelen kifogás miért a másik a hibás, akit aztán ki lehet dobni és lecserélni.

dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Szakíts, ne anyukád dirigáljon neked. Mit akar, hogy ugyanúgy végezd, mint ő? :O
dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!