Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk szoktatok gondolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szoktatok gondolni a szakítás után arra a lányra akit megbántottatok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a fiú szakít egy lánnyal mert már nem úgy érez iránta mint eddig és nem szeretne vele együtt lenni. Tudja, hogy a lány semmi rosszat nem tett ellene, nagyon szerette és nem ezt érdemelte volna.

Fiúk szoktatok még ezek után gondolni arra a lányra akit nagyon megbántottatok ok nélkül? Vagy csak egy kis idő elteltével(ami lehet pár hét, hónap) jöttök rá hogy nem ezt kellett volna tenni? Mármint tudjátok, hogy neki milyen nehéz és, hogy nem érdemelte ezt meg

Köszönöm a válaszokat!



dec. 1. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Alattad írták pár kérdéssel lentebb

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

dec. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem férfitól függ.
dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Soha eszembe nem jutott, hogy úgy gondoljak erre, hogy megbántottam a másikat. Ha hazudok neki még hónapokon, éveken át, az jobb lett volna? Vagy ha minden nyom nélkül tűnök el, soha többé nem veszem fel neki a telefont, üzenetre nem válaszolok, letiltom stb.? Ez volna szerinted a helyes?


Szerintem az a helyes, ha egyenesen elmondom neki, hogy nem ő az esetem.

Egyébként az esetek döntő többségében a lányok már érezni szokták ezt rajtam. Netán ők is hasonlóan voltak velem, csak még nem voltak annyira biztosak ebben. Nem emlékszem olyan esetre, amikor a lányt összetörte volna a bejelentésem, és azt mondta volna, hogy pedig ő őszintén odavan értem.

dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!