Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » "Rengeteg pár szakít 12 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Rengeteg pár szakít 12 hónap környékén: sőt, egy statisztika szerint az emberek 70%-a ekkor dönt úgy, hogy jobb külön." Reálisnak tartjátok ezt az adatot?

Figyelt kérdés

dec. 6. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem, ez hülyeség.

Máskor is szakítanak.

Eleve nem elsősorban az idő számít, hanem az élethelyzet.

Pl. összeköltöznek és kiderül, hogy nem bírnak együtt élni. Na, itt reális feltevés, hogy kb. egy év alatt derül ki egyértelműen, hogy a másikat nem bírja az illető hosszú távon elviselni.

De pl. a kisgyerek érkezése is krízis, amibe sok házasság beleroppan. Az más kérdés, hogy azoknak az alapja előtte se volt jó.

dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor inkább úgy fogalmaznám át, hogy az első 12 hónapon belül a kapcsolatok 70%-a szakítással végződik.
dec. 6. 10:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én december 23 szakítottam ❗️❗️❗️❗️

Igen tényleg így van ,van hogy az embernél be telik a pohár

dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Ezt az adatot honnan vetted? Szerintem nagy baromság, már bocs. Egy év még semmi.
dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb pár tényleg szakít, de hogy pont 12 hónap után, abban nem vagyok biztos.
dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban igaz, hogy általában egy éven belül felszáll a rózsaszín köd, elmúlik a másik fél idealizálása és reálisan látjuk egymást. Aztán ez vagy bejön még mindig vagy nem. Többnyire rájövünk, hogy nem ilyen lovat akartunk.
dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalat h az ember ul a szarban, nagyon sokan vannaknugy h szar de nem szakitanak mert nem akarnak egyedul maradni, meg remelnem hatha valtozik valami, na meg kialakjl kotodes is azt nehez felbintani
dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt az arányt tapasztalom.
dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van valamiféle 7 éves határ is ilyen téren.
dec. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9 ""7 éves határ az nem erre vonatkozik.

Az az emberre ,mármint 7 évente van az ember életében változás!

dec. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!