Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem tudom, természetes-e,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem tudom, természetes-e, vagy sem, de az biztos, hogy ez így nem mehet tovább. bővebben? Lentebb!

Figyelt kérdés

hát... remélem ez a kérdés nem borzolja fel a kedélyeket, de minden lányt, aki engem elhagyott, ha nem lenne félnivalóm a rendőrségtől, egész egyszerűen megölnék.

most ne úgy képzeljétek el, hogy "húúúú, de kinyírom azt a szemetet", hanem, hogy állok szenvtelen arccal, és a revolverrel lövök újból és újból és újból, amíg ki nem fogy a tár.

voltaképp nem érzek semmit, csak azt akarom, hogy szűnjön meg létezni, örökre.

igazából én (sajnos, nem tehetek róla, akárhogy is küzdök ellene) egy marha érzékenylelkű srác vagyok, és megvisel minden szakítás, főleg, ha durván végződik.

szóval, van valaki így még ezzel? hogy őszintén, tényleg megölné, nem csak hirtelen felindulásból?

félek, egyszer elszakad a húr, és mindennek vége lesz.

kiegészítés: ugyanígy vagyok azokkal, akik udvarolnak annak a lánynak, akit én kiszemeltem. legszívesebben megölném őket, lelkiismeretfurdalás nélkül.

remélem nem tűnök túl betegnek, vagy a kérdésem kamunak - én ezt komolyan így gondolom. ezt látom a legtisztább megoldásnak. Mit kell itt taktikázni, meg játszadozni, csak így, durr, mindent bele.


2010. dec. 23. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

kicsit idegesnek tűnsz, fiam. de velem is megesik amúgy :S elmúlik:) nekem mindig elmúlt. Jött egy időszak, amikor úgy éreztem, hogy ha valaki az általam kiszemelt csajt megpróbálja behálózni, megkeresem és lelövöm. ehhez képest néhány nap után lenyugodtam. bár én azért jóval nyugisabb vagyok...

amúgy gondolkodtál már azon, hogy valamilyen személyes gyengeség van, ha így éled meg a lányokat? ezt nem szurkálásból mondom, volt ilyen nekem is, elmentem dokihoz. csak azóta tudom kontrollálni ezeket az indulatokat, és jobb belátásra téreíteni magam...

2010. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
idegesség? nem, egyszerűen én ilyen haragra épülő ember vagyok. ez az üzemanyagom. a harag. nem tudom, miért van ez. őszintén szólva, nem gondolkodtam, miért lehet ez, ezt érzem. és ilyenkor az agyam kikapcsol, dominál a túlfűtött érzelem.
2010. dec. 23. 20:50
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát nem normális dolog az tuti... Néha én is gondolkodok rossz dolgokon, hogy mit tennék, de sose gondolom komolyan.

Ha te igen, akkor nem ártana pszichológus után nézned. Senkinek se árt.


16/L

2010. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezzel ne a GYK oldalt keresd fel, hanem egy pszichológust.

Konfliktus kezelési technikákat tanulhatsz tőle, és megkereshetitek az okokat. Sokkal jobb, mint börtönbe kerülni, és egy életen át azon rágódni, hogy megöltél valakit.


Egy kérdésem van: ha lelövöd, akkor visszakapod? A tiéd lesz újra?

Nem! A kukacok fogják felzabálni, és soha nem lehet a tiéd. Többé meg se pillanthatod véletlenül se, és örökre elveszik az esély, hogy valaha meggondolja magát, vagy rájöjjön, hogy mégis téged szeret.

Értelmetlen.


Tegyél úgy, mintha tényleg megszűnt volna létezni. Lépj át rajta, nézz át rajta, és gondold el, hogy ez neki most fáj. Sz.rd le őket magasról és kész...

A legnagyobb bosszú, ha fogod magad, és boldog leszel. Hidd el, ennél nagyobb fájdalmat semmilyen fegyverrel nem okozhatsz nekik, főleg ha ők közben nem azok.

:)

2010. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én viszont komolyan gondolom. nem érdekel pszichodoki, mert nem szeretném, ha benyomna kezelésre.
2010. dec. 23. 20:55
 6/12 A kérdező kommentje:

nem, nem lesz az enyém, de legalább az esély sem lesz meg, hogy enyém lehetett volna. ez így érthető, nem? :)

az a gond, hogy én olyan ember vagyok, hogy ha látok parányi reményt is, elkezdeném boncolgatni, próbálgatni, megoldani, ha érdekel. és emiatt gyakran belekezdek szélmalomharcba. ha valami nincs, vagy meghal, akkor ott nem tudok mit tenni, ergo, tényleg nincs mit tenni.

ha viszont úgy érzem, lehetne, lelkiismeretfurdalásom is van néha.

és a legrosszabb, gyakran nincs lezárva a dolog. úgy értem, ha msnen, vagy smsben szakítanak, az nálam nincs lezárva. és azért egy ilyen eléggé rossz.

2010. dec. 23. 20:59
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

20.53 vagyok.


Nem fog a doki "benyomni kezelésre", hanem önként mész hozzá hetente egyszer, és elbeszélgetsz vele.

Mi az életcélod?

Egy család, barátnő, netán gyerekek, valaki(k)hez tartozni, szeretni, és békében élni?

Vagy egy 3*3 m-es zugban három megtermett kandisznóval megosztani a fekhelyedet éjszakánként, és kötelező gyógykezelésen részt venni, kirekesztettnek lenni, és szenvedni egy életen át?


A pszichológus egy próbát megér. Ha nem akarsz, nem mész többet, nem kötelező.

Te írtad, hogy ez így nem mehet tovább.

Ha éhes vagy eszel, ha szomjas vagy iszol, ha beteg vagy, elmész orvoshoz. Ezek egyszerű, egyértelmű dolgok, és nincs benne semmi rossz.

Neked a lelked beteg, tehát lélekgyógyászhoz mész. Ha egyszer az urológus meg a fül-orr-gégész nem ért hozzá. :D


Fogj egy papírt, és írd fel az egyik oldalára, mit szeretnél elérni a következő 5 évben.

A másik oldalára írd fel, mit kell tenned, hogy ezt elérd.


Ha szerepel rajta a boldog párkapcsolat, akkor szedd össze magad!! Kivéve, ha a 200 kilós, három fogú nehézfiúkra buksz...

2010. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyet ne feledj! Oka is van, ha a lányok sorra elhagynak.

Talán ez az agresszió/harag erősen rányomja a bélyegét a kapcsolataidra is. Ha nem akarod újra és újra átélni, hogy msn-en szakít veled a szerelmed, akkor az okokat kell megoldani.

Amíg a lelked nem egészséges, nem lesz boldog a szerelmed sem, akárhányszor próbálkozhatsz.

Aki annyira "tökös", hogy hidegvérrel lövöldözne, ha lehetne, legyen annyira "tökös", hogy hidegvérrel fel mer keresni egy orvost.

2010. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én talán azt lőném le, aki zaklatna, ha sem a rendőrség, sem egy alapos verés nem tántorítaná el.
2010. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Nos, ha majd akad olyan lány, akit te hagysz el, vagy nem akarsz vele kapcsolatot kezdeni, akkor majd ő áll eléd azzal a pisztollyal :) akkor majd megkapod a magadét, hülyegyerek
2010. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!