Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bele szerettem valaki másba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem valaki másba, miközben párom van. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Húsz éves lány vagyok. Lassan négy éve kapcsolatban élek. De most úgy érzem, megbolondultam. Megismertem egy férfit (aki nem mellesleg elég nagy ember a cégnél ahol dolgozom) és egyszerűen nem tudom kiverni őt a fejemből. Elkezdett közeledni felém, én pedig olyan erősen tiltakoztam, de végül mégiscsak belementem a játékba. Minden egyes nap alig vártam, hogy bemehessek dolgozni, mert tudtam hogy láthatom őt. Egyre többet találkoztunk. Elmentünk sétálgatni a városban, vagy csak ittunk egy kávét a benzinkúton munka után. Persze mindezt nem kettesben, hanem a kollégáimmal együtt, de tudom, hogy ez csakis kettőnkről szólt. Megadta a privát telefonszámát, és elkezdtünk üzeneteket váltani egymással. A munkahelyen is írogattunk, természetesen úgy, hogy senki ne vegye észre. Aztán egy alkalommal, egy közös találkozó után Ő vitt haza. Félrehúzódtunk az úton, és megcsókolt. Többet is szeretett volna, de nem mentem bele. Teltek a napok. Csend volt. Aztán egyszer csak írt egy üzenetet, hogy azonnal menjek mert a ház előtt vár, és látni akar. Elmentem vele. Csókolóztunk. És lefeküdtünk egymással. A találkozó után elmondta, hogy neki ez nem csak a szexről szól, hanem érez is irántam valamit.

Tudom, hogy ez nem helyes. Tudom, hogy szánalmas, amit művelünk. Hiszen neki családja van, nekem pedig párom. Ráadásul 16 évvel idősebb nálam. De egyszerűen nem tudok mit tenni. Olyan erősen próbálom elnyomni az érzéseimet, hogy már szinte belebetegszem.

A mostani páromat is szeretem, de már nem szerelemből. Annyi mindenen keresztülmentünk már, és tudom, hogy fájna, ha elhagynám. De képtelen vagyok együtt lenni vele. Már nem érzem azt, hogy el tudom vele képzelni az egész életemet.

És pontosan tudom, hogy ezzel a férfival sem fog túlságosan komolyra fordulni a dolog. De én akkor is akarom Őt.

Kérlek, segítsetek. Mitévő legyek? Ha elhagyom a párom, ő abba belepusztul, én pedig kezdhetem elölről az egész életemet. Talán az is lehet a baj, hogy nekem ő az első igazi párkapcsolatom. És talán csúnyán hangzik, de vágyom más izgalmakra is.. Vagy ez normális, így húsz éves fejjel?



dec. 10. 08:12
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
97%

20 évesen mit akarsz elölről kezdeni...? 😂

Azzal legyél tisztában, hogy ő házas. Tehát egyrészt szétvertek egy családot, a gyerekek fogják megszívni. Másrészt nagy eséllyel ő csak egy titkos szeretői kapcsolatra vágyik. Nem lesz ebből semmi komoly. Neked csak a lopott órák jutnak, ő meg megy haza a családjához.

Húsz évesen még lehetsz ennyire naiv és fogalmatlan. Mondjuk úgy, hogy kell néhány pofára esés, hogy tanulj a saját hibáidból.

dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom érteni az érzéseidet. Sokakkal megesett ilyen. Jön valaki aki más, jobb, több, izgalmasabb stb.. Az ember elveszti a fejét, megbolondul. Viszont az amit most csinálsz ezt meg fogod bánni. Már csak azért is mert a pasi soha az életben nem fog téged felvállalni, nem hagyja ott a családját, legalábbis én fogadni merek rá. Párszor meg fog dugni, izgalmas lesz, jó lesz, aztán vége lesz. Te pedig ott állsz majd egyedül. A kapcsolatodat elrontottad, lehet addigra már nem is lesz, a cégnél maradni nem lesz opció, naponta találkozni vele amikor már nem kellesz ill ha mégis akkor csak addig amíg nem veszélyezteted a családi összhangot. Szóval közeledik az idő amikor ott állsz majd kapcsolat, munka és szerető nélkül, egyedül. Addig, ideig óráig akár nagyon boldog is lehetsz, bár mindig picit keserű szájízzel ugyanis minden találka után ő visszamegy a családjához, feleségéhez akivel (csak szólok) szintén ágyba bújik. De az együtt töltött idő szép lehet, izgalmas de valószínűleg röpke órák, amiket felvált a valóság.
dec. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
88%
En se értem, hogy mit siratsz 20 evesen :D. Kifujt a tinikapcsolatod, ennyi. A sráccal szakíts, tul fogjatok elni es neki lesz lehetosege nornalis lanyt talalni, aki szereti. Te pedig kezd el az önismeret útját. Jelenleg jo uton haladsz, hogy macskas oregasszony legyél, mert kizarolag a pillanatnyi erzeseid utan mesz, nem gondolsz bele a kovetkezmenyekbe es nem tudod, hogy működnek a nok es foleg a ferfiak. Te azert erzed ezt az elsopro "szerelmet" jelenleg, mert egy kasztodon kivuli, elismert, hierarchiaban feletted levo ferfi eszrevett. Ez nagyon-nagy ego boost. Raadasul titkolni kell, plusz adrenalin. Viszont ebből te sehogy sem jossz ki jól, mert a ferfi tudod mit érez? Kanosságot. Ennyi. Nem te leszel az elso kislany akit megfektetett a cegnel, nem is az utolsó. Nagyon latszik a profizmus a tettein, ugyesen csuri-csavarja a dolgokat. Beleronditani sose fogsz a hazassagaba, otthagyni a családját sose fogja, használni fog teged amig tud, aztan ennyi. Megeri ez neked, hogy erre pazarold a legszebb eveid?
dec. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

Még fiatal vagy,természetes az is,ha ilyen érzéseid támadtak,meg az is,ha csalódsz.

Nem azzal van a baj,amit most érzel,igazából őszintén a párod elé kéne állnod,ami a nehezebb része a dolognak.Másrészt azt tudnod kell kezelni és tisztában kell lenned vele,hogy egy családos embernek te nem feltétlenül jelentesz többet kalandnál.Nem biztos nyilván ez sem,mert akár érezhet is irántad,de fel kell készülnöd a negatív végkimenetelre is.Sajnos simán lehet igen csúnya vége,amit cefetül megszenvedhetsz...Nem kívánom ezt neked,de legtöbbször így történik.

dec. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
76%

A helyzet részletes leírásának hatására most különösen megütött, hogy hogyan képesek a megcsaló emberek elszámolni a lelkiismeretükkel.

Határozottan mentálisan defektes emberek, akik vagy képtelenek még az elvileg számukra egyik legfontosabb ember, a párjuk felé empátiával lenni(ha meg nem így van akkor eleve nem kell kapcsolatban lenni), vagy olyan impulzívak, hogy képtelenek bármennyire is belegondolni a tetteik következményébe.

Te nem beleszerettél másba, hanem konkrétan megcsaltad. Az a minimum, hogy szakítasz azonnal a párod hülyítése helyett.

dec. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Állítása szerint már beadták a válást, de ugye ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy akar tőlem bármi komolyat is a szexen kívül, akármennyire is ezt állítja. Amikor lefeküdtünk egymással, hirtelen elhúzódott tőlem, és azt mondta nem képes megtenni. Nem akar velem játszani, nagyon kedvel, de fél hogy mi lesz ha ez kiderül.

Össze vagyok zavarodva. Soha sem csináltam még ilyet, és őszintén félek, hogy mi lesz velem, ha szakítok a párommal. Amit előbb-utóbb mindenképp muszáj megtennem, hiszen nem érdemli meg, hogy miközben ő szeret engem én már mással tervezgetem a jövőt.

A sztorihoz hozzátartozik, hogy kint dolgozunk egy cégnél, ami nem állandó. Idén már csak egy hétig leszünk itt és majd csak januárban jövünk újra. Addig ugye nem is találkozunk, mivel ő kint él, és nem mellesleg nem is magyar nemzetiségű. Tegnap megbeszéltük, hogy találkozunk. Azóta sem jelentkezett.. Tudom, hogy hülye vagyok amiért ezt érzem, de egyszerűen belepusztulok ebbe, hogy nem tudom, mit is akar tőlem pontosan.

dec. 10. 08:51
 7/45 A kérdező kommentje:
Azt is hozzátenném még, hogy a párommal már hónapok óta nem igazán van semmilyen tesi kontaktus, szinte úgy élünk egymás mellett mint két barát. Nincs semmiféle romantika, vagy bármi hasonló. Próbáltam vele beszélni erről többször is, akkor egy ideig működött a dolog, de már nem látom értelmét.
dec. 10. 08:54
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

#7

Igen, ez nem túl meglepő, a saját, szűk környezetemben is volt erre példa, de akkor meg minek vagytok még együtt??

#5

dec. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Mert ő nagyon szeret engem. És ha otthagynám, egyszerűen összeomlana..Azt pedig nem szeretném. Mert alapjában véve nagyon jó ember, és nem érdemli meg, hogy szenvedjen.

Viszont azt sem tudja elfogadni, vagy inkább csak nem akarja, hogy én már nem érzek iránta úgy, mint régen.

dec. 10. 09:05
 10/45 anonim ***** válasza:
37%
Nem szép dolog de én nem ítéllek el. Könnyű azt mondani, hogy ez ilyen meg olyan szemétség de akivel ez megtörtént az tudja, hogy nem egyszerű. Sok ember ellenzi, illetve inkább mindenki viszont nagyon sok olyannal találkoztam már aki bevallotta, hogy másképp látta ő is amíg vele nem történt hasonló. Az érzelmek gyakran erősebbek mint az akarat és nem tud az ember mit tenni ellenük, nem azért jönnek mert akarjuk, hogy jöjjenek, lecsapnak ránk és bár bántunk emiatt másokat akik nem érdemlik meg de minket és felőröl ami bennünk zajlik.
dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!