Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bele szerettem valaki másba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem valaki másba, miközben párom van. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Húsz éves lány vagyok. Lassan négy éve kapcsolatban élek. De most úgy érzem, megbolondultam. Megismertem egy férfit (aki nem mellesleg elég nagy ember a cégnél ahol dolgozom) és egyszerűen nem tudom kiverni őt a fejemből. Elkezdett közeledni felém, én pedig olyan erősen tiltakoztam, de végül mégiscsak belementem a játékba. Minden egyes nap alig vártam, hogy bemehessek dolgozni, mert tudtam hogy láthatom őt. Egyre többet találkoztunk. Elmentünk sétálgatni a városban, vagy csak ittunk egy kávét a benzinkúton munka után. Persze mindezt nem kettesben, hanem a kollégáimmal együtt, de tudom, hogy ez csakis kettőnkről szólt. Megadta a privát telefonszámát, és elkezdtünk üzeneteket váltani egymással. A munkahelyen is írogattunk, természetesen úgy, hogy senki ne vegye észre. Aztán egy alkalommal, egy közös találkozó után Ő vitt haza. Félrehúzódtunk az úton, és megcsókolt. Többet is szeretett volna, de nem mentem bele. Teltek a napok. Csend volt. Aztán egyszer csak írt egy üzenetet, hogy azonnal menjek mert a ház előtt vár, és látni akar. Elmentem vele. Csókolóztunk. És lefeküdtünk egymással. A találkozó után elmondta, hogy neki ez nem csak a szexről szól, hanem érez is irántam valamit.

Tudom, hogy ez nem helyes. Tudom, hogy szánalmas, amit művelünk. Hiszen neki családja van, nekem pedig párom. Ráadásul 16 évvel idősebb nálam. De egyszerűen nem tudok mit tenni. Olyan erősen próbálom elnyomni az érzéseimet, hogy már szinte belebetegszem.

A mostani páromat is szeretem, de már nem szerelemből. Annyi mindenen keresztülmentünk már, és tudom, hogy fájna, ha elhagynám. De képtelen vagyok együtt lenni vele. Már nem érzem azt, hogy el tudom vele képzelni az egész életemet.

És pontosan tudom, hogy ezzel a férfival sem fog túlságosan komolyra fordulni a dolog. De én akkor is akarom Őt.

Kérlek, segítsetek. Mitévő legyek? Ha elhagyom a párom, ő abba belepusztul, én pedig kezdhetem elölről az egész életemet. Talán az is lehet a baj, hogy nekem ő az első igazi párkapcsolatom. És talán csúnyán hangzik, de vágyom más izgalmakra is.. Vagy ez normális, így húsz éves fejjel?



dec. 10. 08:12
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
74%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Tessék, így néz ki amikor valaki szereti a párját és kérdést tesz fel, hogy mit kéne tennie, hogy ellenálljon.

Nem tudom mi lesz a történet vége, de még (egyelőre) van benne gerinc.

Benned nincs, se lélek, se szív.

De nem baj, reszkess, mert vissza fogod kapni amit megtettél, téged is meg fognak csalni és meglátod milyen a másik oldalon lenni.

dec. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
68%
Utolso vagyok, bocsi sok helyesirasi hibáért:-)
dec. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
78%
Mig te nem vesztesz semmit, ő anyagilag sokat veszthet a válással, ha nincs titkos bankszamlaja nem örökölt, nem minibalberre van bejelentve, mindent feleznek, plusz a gyerektartás, ez pár orgazmust senkinek nem ér meg, de ha tényleg szeret tégedakkor elválik és nem hiteget. Ilyen is van amikor annyira megromlik a kapcsulatuk es jön egy uj fiatal nő az pont elég hogy elhatározza, ujra kezdi az életet, új családot alapít. Am a legtöbb idősebb pasi is tisztaban van vele, hogy sok fiatal nőnek kihívas egy nagyobb statuszú hapit behálózni, és az azokkal járó előnyöket kihasználni, na ezert sem veszik komolyan a faial csajokat mert tudják, hogy csak ugródeszkanak kellenek meg arra hogy furikázza ide oda vegyen neki ezt azt mivel tehetős. De nem mindegyik balek..
dec. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
74%

#10

Elmész te a jó büdös picsába.

Értem én, hogy empátia, nagyon is értem, nyilván valakinek könnyebb, valakinek nehezebb. VISZONT. Ez a kib@szott önmosdatás amit leműveltel itt, egyszerűen undorító, hánynom kell tőle.

Felfogod te egyáltalán mit írtál le most egész konkrétan?! Az általad leírtak alapján például TELJESEN OKÉ A KISGYEREKEK MEGERŐSZAKOLÁSA, UGYANIS SZEGÉNY PEDOFIL AZT ÉREZTE HOGY MEG KELL ERŐSZAKOLNIA AZT A GYEREKET, ÉS HÁT AHOGY ÍRTAD "Az érzelmek gyakran erősebbek mint az akarat és nem tud az ember mit tenni ellenük".

Komolyan, ennyire még egy válasz sem b@szott fel.

Elárulok egy ku.rva egyszerű dolgot. Az érzelmek ösztönös dolgok, valakinél erősebbek, valakinél gyengébbek, de az különbözteti meg az embert az állattól, hogy képes(bizonyos mértékig) irányítani őket. Ami nyilván nem azt jelenti, hogy "hát ha beleszeretsz párkapcsolatban másba, akkor ne szeress bele, ilyen egyszerű", hanem azt, hogy "oké, sajnos rohadtul vonzódok ehhez az emberhez, legszivesebben lefeküdnék vele, úgyhogy most vagy szakítok a párommal, vagy elnyomom(,vagy felhozom a nyitott kapcsolatot)". ÉS KÜLÖNÖSEN AKKOR FONTOS EZ, AMIKOR OLYAN ÉRZÉSEK FOGNAK EL, AMIVEL TÖNKRE TUDOD TENNI MÁS(és a saját) ÉLETÉT.

És ez valójában egy ember értéke. Hogy mennyire tud korrekt lenni. És neked ku.rva sokat kell még fejlődnöd ebben.

dec. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Ereszd útnak a párodat. Alapból nem félredugni kellett volna, hanem szakítani...

Nincs azzal semmi gond, ha az ember megismer valakit és elkezd érezni valamit iránta, még ha kapcsolatban is van, viszont ilyenkor mérlegelni szokás, hogy érdemes-e eldobni a mostanit, vagy sem.Sokszor az ember érzelmei megtévesztőek tudnak lenni és tévútra visznek. De mondjuk én soha nem lépnék félre, pedig én is ismerek olyan lányt, aki tetszik és jól kijövünk.

33/F

dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha kiéled magad még most mint később !
dec. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha valnak miert huzodott el tőled szex utan es mondta nem akarja hogy kiderüljon???? Gondolkozz, hazudik
dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
79%
Baratod is megcsaltad es egy hazassagba is bele koptel..
dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
De miért akarod hogy elváljon? Annyira jól ismered, annyira összeilletek? Szinte nem is ismered, csak azt hogy hú de szerelmes vagy. Az már most látszik, hogy az elődödet átqrta, azt hiszed téged nem fog? miután csökken a vágy. A hiúságodat most legyezi, hogy egy "komoly," ember foglakozik veled, de hidd el, tíz év múlva nagyon fogod szégyelni magad, hogy belementél, nem volt benned semmi tartás. Még te is lehetsz feleség és anyuka akinek azt hazudja a férje, hogy tovább kell benn maradni a munkahelyen és pontosan tudni fogod, hogy mi az ábra.
dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
79%

"Megismertem egy férfit (aki nem mellesleg elég nagy ember a cégnél ahol dolgozom)"


Pénzéhes vagy.


"Ha elhagyom a párom, ő abba belepusztul, én pedig kezdhetem elölről az egész életemet. Talán az is lehet a baj, hogy nekem ő az első igazi párkapcsolatom. És talán csúnyán hangzik, de vágyom más izgalmakra is.."


Attól félsz, hogy egyedül nehezebben menne az élet anyagiak terén, de a lotyó véred se hagyj békén.


Az a tanácsom, hogy üss le két legyet egy csapásra:


Menj el cédáskodni pénzért, légy sugar-baby. Vannak ilyen alakok, mint te férfiban is.

Pénzed is lenne meg sok szexpartnered is.

Ez az út való neked! 👍

dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!