Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pasi mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi mennyi idő után teszi túl magát a szakításon? Ha szerette a lányt és őt hagyták el? A másik h képesek azt mutatni h minden rendben miközbe lehet h nagyon is szenvednek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:

pl én most hol tartok? 7 hónap

és nincs annál rosszabb, amikor vele álmodok, hogy még együtt vagyunk, aztán felkelek, mint aki csak egy másik életbe csöppent bele, mintha ez a hét hónap el se múlt volna... az emlékek teszik. ismerem, mint a tenyeremet. az a sok szép közös perc olyan felejthetetlen, hogy legszívesebben kitörölném a fejemből, de természetesen nem megy... ezt persze sok szerrel is próbáltam, nem részletezném, de nem sikerült... hidd el, minket is megvisel, mert ilyen fiatalom szinte a bizalom és az érzelmek kitépése és kihasználása... persze azóta hült már a fejem és a szívem, de ha bármikor azt mondaná, próbáljuk meg újra, egy szót nem szólnék, mert talán el sem hinném hogy ez valóság

17 f

2012. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6 napja szakított velem a barátnőm és még mindig fáj.. amúgy emberfüggő és attól is függ, hogy mennyire szerette az illetőt, illetve ragaszkodott hozzá.. van aki 1 év után se teszi túl magát.. én sem mutatom ki senkinek, hogy mennyire rosszul érzem magam emiatt, mindenkinek azt mutatom, hogy nincs semmi bajom.. közbe meg fáj.. :(
2012. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szóval összegezve: soha
2012. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
értem..és ti nem haragszotok az exre amiért szakított??az én exem eleinte próbálkozott és mikor rájött,h nem megy ..onnantól "utál"...
2012. jan. 30. 22:06
 5/10 anonim ***** válasza:

van ez a mondás, hogy amit szeretsz, engedd el, és ha visszajön, csak akkor a tied...

elengedtem, ő döntött így, nincs mit tenni...

nem neheztelek rá, mert volt rá oka, a szomorú, hogy ez nem én voltam, hanem egyéb külső dolgok

és ne haragudj, nem üzenetben írok vissza, de igen végülis jóban vagyunk, de nem beszélünk sokat

ő mintha elfelejtett volna, mintha nem is léteznék, de azért én néha írok neki, vagy dumálunk, ha összefutunk

2012. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és ha új barátja lenne? akkor mit éreznél?
2012. jan. 30. 22:16
 7/10 anonim ***** válasza:

tudom, hogy milyen szánalmas vagyok, úgyhogy örülnék, hogy ő tovább lépett

ja, az elválás...

az nem sikerült túl szépre

pont a hónapfordulónkon, a házuk előtt dekkoltam késő estig, hogy láthassam, de nem ért még haza, ezért olyan 11 körül én is haza mentem

másnap reggel facebook-on írt... nem volt szép tőle, nem merte a szemembe mondani

2012. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem...hát igen,akkor az tényleg nem lehetett jó:S de te legalább normálisan felfogod és nem a lányt hibáztatod
2012. jan. 30. 22:37
 9/10 anonim ***** válasza:
több mint egy hónapja szakított velem a barátnőm azóta nem tettem túl magam rajta, nagyon sokszor vele álmodok meg rengetegszer eszembe jut és én is azt mutatom mintha minden rendbe lenne, de nincs és nem is lesz egy darabig szerintem
2012. jan. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én eddig egy szakításon vagyok túl és sajnos megvan kissé a veszélye egy másodiknak is, én az elsőt se tudtam feldolgozni de egy másodikba tutira belepusztulnék a fájdalomtól...
2012. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!