Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan, aki megbánta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki megbánta a szakítást hosszú kapcsolatból? Miért?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok leginkább, ahol nem megcsalás vagy más nagy balhé miatt történt szakítás, hanem “csak” ellaposodott a kapcsolat, elmúlt a vágy.

dec. 11. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Jelen! sajnos a párom szakított velem én mentettem volna( 10 éves kapcsolat) valami kegyetlen érzés én nagyon bánom de majd lehet ő is fogja. Őszinte leszek oltári nagyot csalódtam benne és összetörte a szívemet.
dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Bocsánat , kérdésedre a válasz , megmenthető lett volna. De ahhoz két ember kell. Mindig vannak hullámvölgyek főleg egy hosszú kapcsolatban. De így már örökre bennem marad a tüske a hozzáállása miatt.
dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
#1 de te nem bántad meg, mert nem te szakítottál :D
dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

nem bánom, megtudtam volna akadályozni hogy a végén még ő dobjon ki de teszteltem nem bíztam meg a csajban már akkora mire meglépte azt ami a szakításhoz vezetett végül.


úgy voltam vele hogy bizonyítsa hogy szeret hát nem bizonyított semmit akkor nem kell ennyi.


hiányzik még de, jobb így mert legalább nem ment el rá több időm. ez is túl sok volt.

dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi most vagyunk szakítás szélén. Sajnos a kommunikáció nem megy, elbeszélünk egymás mellett.

9éves kapcsolat

dec. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Azt bánom csak, hogy miért nem léptem hamarabb, egy csomó időt elpazaroltam az életemből.
dec. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves első Válaszoló!


Az esetünk nagyon hasonlít, megírnád kérlek, hogy Ti milyen idősek vagytok? És mi volt az a lépés, ami szerinted végül a szakításhoz vezetett, de már te sem akartad megakadályozni?


Válaszod előre is köszönöm!

dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!