Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hosszú kapcsolat után, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat után, hogyan szakítottatok a másik féllel?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Jó sok idő eltelt, mire sikerült összeszedni magam, amíg úgy éreztem, ki tudom mondani, hetek...aztán egy ponton, mikor úgy éreztem, már nem bírom tovább, szóltam, hogy beszéljünk. Nehéz volt végignézni hogy pakol, hogy akkor van itt utoljára, stb. De az a lényeg, hogy ne gondold meg magad, mert a probléma megmarad, csak hosszabb együtt töltött idő után természetes, hogy kötődsz hozzá.

22L, 4 évig voltunk együtt.

2022. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Mennyi ideje vagytok együtt?

Azért nem mindegy, hogy 2 vagy 12 éve

2022. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Mi hat évig voltunk együtt. Az utolsó kettőben már éreztük, hogy nem az igazi egyikünknek sem, mégis mindenáron meg akartuk javítani, úgyhogy együtt maradtunk. Egyikünk sem tudott változtatni azon, ami a másikat nagyon zavarta. Én egy szép márciusi napon elgondolkoztam rajta, hogy még hány évet akarok elvesztegetni az életemből egy olyan kapcsolatban, ami nem teljesen kielégítő számomra, és eldöntöttem, hogy tudatosan figyelni fogom kettőnket. Két hét alatt realizáltam, hogy hiába a kötődés, igazából lakótársak vagyunk, a megszokás tart össze minket. Egyik szombat délelőtt szóltam neki, hogy szeretnék vele leülni beszélgetni, elmondtam neki, hogy mire jutottam. Meglepte, de egyetértett. Sírtunk egyet, aztán délután el is költözött.
2022. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Ő szakított velem, sokáig gyűrte, végül egy hétköznap, mikor valamiért feszültek voltunk, valaki véletlenül össze is tört egy poharat, amit porszívóztam, izzott a levegő és akkor benyögte. Viszont ettől lettünk jobban:


A fordulat, hogy ezután még 2 évig együtt éltünk! Csak pár ember tudta az igazat. Nem volt többé szex, hanem mint két szó szerint lakótárs, csak épp egy ágyban. És 2 év után is csak azért költöztem el, mert jött egy olyan családi esemény, ahol már muszáj volt megjelenni, és nem lehetett semmi kifogás. De persze azóta se derült ki, hogy nem voltunk együtt akkor már 2 éve. Talán egyszer elmondom valakinek, de mindenkinek már ezt se, hiszen úgyse számít, nem most történt, még a járvány előtt.


31F

2022. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!