Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan éljem túl? A barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl? A barátom a súlyom miatt szakított velem.

Figyelt kérdés

Visszagondolva annyi jel jutott eszembe, a fejem a falba verem amiért nem figyeltem és ide jutottunk. :(

Három éve voltunk már együtt és tegnap arra mentem haza, hogy a nappaliban ül az összecsomagolt dolgai mellett. Láttam rajta rögtön, hogy baj van aztán mondta sajnálja az egészet de őszinte lesz hozzám és már nem tud vonzódni hozzám. Elmondta, hogy úgy érzi megpróbált mindent, ezért próbált hívni sétálni, biciklizni, ezért próbált új receptek alapján főzni. Emlékszem rá, hogy kb fél éve óvatosan szóba is hozta a hízásom de nem vettem komolyan. Amikor megismerkedtünk akkor is teltkarcsú voltam de sajnos kb 25 kilóval vagyok most több.

Valahogy úgy gondoltam a mi párosunk erős, fix. Nagyon elkeseredtem, próbáltam meggyőzni, hogy adjon időt és lefogyok, de csak rázta a fejét. Láttam, hogy sajnálva néz. :( Elbúcsúzott, minden jót kívánt és elment. Azóta csak sírok.. szerintetek van esély arra hogy meggondolja magát? Akár most, akár később ha fogyok?

Veletek történt már hasonló helyzet?

28N



dec. 13. 12:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Fél éven át mondta, hogy mi a baja, de te rá sem bagóztál, az sem érdekelt, hogy elhagyod magad, mert egy kapcsolatban már minek adni magadra. Hát ez a hajó már elment, és itt nem csak a külsődről van szó, hanem a hozzáállásodról is.
dec. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Menj edzeni egyedül. Jön más aki jobban szeret. Olyan vonat után nem futunk ami elment.
dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Én is azt csinálnám amit fentebb írt valaki. Elkezdenék edzeni, diétàzni és meg fogsz lepődni, de pikk pakk pörögni fognak lefelé a kilók. Elmennék fodrászhoz és vennék új ruhákat is. Az exemet meg szrnám telibe. Anno engem is bsztak ki ilyesmi indokkal, hogy túl csúnya vagyok, csak kefélgetni voltam jó és örül, hogy nincsen önbizalmam, mert tényleg rusnya egy teremtés vagyok. Ezt így. Fuhh, de rohadtul szrul esett. Pedig nem voltam kövér 48 kg voltam akkor. Sminkeltem, szép ruhákba jártam, ápolt és csinos voltam. Hogy neki most az arcommal volt baja vagy túl gebe voltam, fogalmam sincs. A férjem ezerszer jobban néz ki, mint amilyen ez az ember volt, és ő meglátta bennem a szépséget. Mióta a férjemmel vagyok ki vagyok virulva. Úgyhogy rohadjon el az a nyomorult, remélem élete végéig csak Marok Marcsa lesz mellette. Ne foglalkozz vele! Ő az ex. Az exekkel pedig nem foglalkozunk! Kezdj magaddal foglalkozni egy kicsit, és hidd el, hogy sokkal jobban fogod érezni magadat. Ezer meg ezer pasi lesz még, nem csak ő létezik.
dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

ˇ"megpróbált mindent, ezért próbált hívni sétálni, biciklizni, ezért próbált új receptek alapján főzni. Emlékszem rá, hogy kb fél éve óvatosan szóba is hozta a hízásom de nem vettem komolyan"


--> kifogtál egy korrekt normális férfit.


Nincs min csodálkoznod. Teljesen elfogadható amit tesz.


Egy biztos, ne a kajába vidd bele a bánatodat mert hamar felszedsz még 25-öt.


Kezdj el fogyni, sportolni, hogy még egy ilyen ne következhessen be.

dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Mindenki lelépne, ha már fél éve könyörög valamiért és nem veszi figyelembe a másik.

Kezdj el fogyózni, az majd kicsit eltereli a gondolataidat.

dec. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem fogja már magát meggondolni.Ez a kapcsolat ennyi volt,kiábrándult,kiszeretett belőled. Legyen ez örök tanulság hogy ne hagyd el így magad többet,nem csak a pasikért hanem saját magad miatt se. Az életben mindenért küzdeni kell,a munkáért,egzisztenciáért,a jó testért,a párkapcsolatért, ezt vésd jól az eszedbe.
dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
A sulyod mellekes, a hozzaallasod volt tragikus. Eszrevette, hogy nem fejlodsz es igenytelen vagy a sajat testeddel szemben is. Mi kell ennel kiabtanditobb legyen?
dec. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Fogyj le magad miatt és lesz más pasi.
dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Első körben kezdj el sportolni. Jót fog tenni a kedvednek. Másod körben meg legközelebb ne kövess el ilyen hibát. A külső nem minden, de mégis. Szerethet valaki de a szexuális vonzalomhoz vizuális inger kell. Úgy tetszettel meg neki ahogy voltál es nem pár kilót szedtél fel, mert akkor valóban indokolatlan lett volna a szakítás, hanem 25 kilót, az rengeteg. Ráadásul korrekten szólt es jelezte de te semmibe vetted. Kapcsolatot nem elég megszerezni, hanem dolgozni is kell érte. Kívánom neked, hogy megtaláld a boldogságot, de nem várhatod ölbe tett kézzel
dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Férfiként mondom: Ezért a pasiért nem kár. Szerinted mire kellettél csak Neki?
dec. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!