Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nemrég szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég szakított velem a barátom és nem tudom hogyan dolgozzam fel, nem értem a viselkedését? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 19 éves lány vagyok és 4 hónapig voltam együtt a barátommal. Ő volt a második komoly kapcsolatom , az első barátom után hónapig sírtam, alig tanultam, magamra se ismertem annyira nem bírtam semmit csinálni, úgy hiányzott. Azóta rájöttem, hogy vele nem lehetett volna újrakezdeni, mert nem lehetett vele rendesen megbeszélni a dolgokat. Sajnos nála elkövettem azt a hibát, hogy a szakítás után mindig írtam neki és kerestem őt, Tudom nem kellett volna , de akkor csak velem akartam volna beszélni. Próbáltam új fiukkal beszélni, ismerkedni de egy idő után már ennek se láttam értelmét.

Jött egy másik fiú, akivel eleinte csak beszéltünk, de mar akkor éreztem valamit, tudtam hogy ő más, mint akikkel eddig beszéltem. Aztán mikor már jól ismertük egymást és sokat találkoztunk, összejöttünk. Annyira boldog voltam vele , minden annyira jó volt és mindent megtettem érte. Ő is szeretett engem de egy hete leírta, hogy már nem úgy érez irántam, és magába akar lenni. Itt gondoltam arra, hogy tartsunk akkor szünetet, de ő mondta, lépjek túl rajta. Azt is mondta, maradjunk barátok és akarmi van írjak neki és meghallgat meg ha tud, segít is. Azóta volt mikor ő írt rám, érdeklődött, beszélgettünk és segített egyik problémám kapcsán, valahogy olyan volt mintha minden a régi volna . Még az is lehet, hogy fogunk találkozni mert pár dolgot felajánlottam neki, hogy odaadom.

Nem nagyon értem most mi is van köztünk, kíváncsi vagyok ti mit gondoltok? Lehet, hogy még akar valamit tőlem, hisz eleinte nem mondta még ki a szakítást? Vagy csak nem tudja mit tegyen? Olyan mintha nem tudná mit érez

Számomra nagyon fontos, annyi szép közös emlékünk van. Mégis hogy felejtsem el azokat ?

Lehet ebből még valami? Gondoltam ha nem beszélünk egy ideig, hátha fog hiányolni és újra átgondolja. De hát szinte minden nap beszélünk

Mi tévő legyek, van még remény?

Köszönöm szépen a segítséget!



2023. szept. 6. 10:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Talonban akár tartani, hogyha úgy alakul, akkor legyen szex. De leírta, h nincsenek érzelmei sajnos. Szerintem felejtsd el és lépj tovább, mert jobbat erdemelsz.
2023. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Első kommentelő: köszönöm válaszod! Azt nem értem hogy hogyan múlhatott el amit irántam érzett. Nem adott semmi olyan jelet csak így hirtelen szakított. Szerintem ha valakit egy kicsit is szeretel, az nem múlik el épp annyira, hogy ne akarj már többet vele lenni
2023. szept. 6. 10:45
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy 4 hónapos kapcsolatról beszélünk mindössze, és kérte is hogy lépj túl rajta.

Én azt mondom ebből már párkapcsolat nem lesz, és nem is igen lehettek komolyabb érzései se.

Lehet fogtok még szexelni vagy összejárogatni de én inkább tovább lépnék.

2023. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem jó ezt olvasni, de 4 hónapig voltatok együtt, ha ez alatt az idő alatt el múltak az érzései az annyit jelent, hogy nem volt szerelmes (maximum várt arra, hátha kialakul de nem így lett).

Ahogy ő is kérte, lépj túl rajta.

Ne keresd, ne beszélgess vele, ne vele akard megbeszélni a problémáidat mert ezzel csak saját magadat szivatod és még nehezebben fogod elfelejteni.


33/N

2023. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ő is szeretett engem de egy hete leírta, hogy már nem úgy érez irántam, és magába akar lenni. Itt gondoltam arra, hogy tartsunk akkor szünetet, de ő mondta, lépjek túl rajta."


4 hónap után maximum fellángolás volt ez részéről és összekeverte a szerelem érzésével. Elmúlt a fellángolás így dobott. Nem kéne vele tartani a kapcsolatot, mert hátráltat abban, hogy túllépni tudj rajta.

2023. szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm ezeket a kommenteket , még most is nagyon szomorú vagyok és nem hiszem el, hogy megint ez történt velem.
2023. szept. 6. 14:30
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj kérdező, csak 19 éves vagy. Még ne a nagy őt lásd ezekben a kapcsolatokban. Gondolom a barátod is korodbeli lehetett. Egy 20 éves fiú még nem fog megállapodni egy lány mellett. Vagy keress egy kicsit idősebbet, vagy ne hajszold a párkapcsolatokat. Csak légy úgy hogy tart amíg tart a dolog.
2023. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Volt barátom is 19 éves, az zavar csak , hogy tényleg úgy éreztem vele működik a dolog és nagyon sok közös emlékünk van, melyek mindig eszembe jutnak és olyan szomorú leszek. Mar csak az is elszomorít ha arra gondolok vagyis azokra a helyekre ahova régen jártunk vagy találkoztunk
2023. szept. 6. 14:46
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

A 4 hónap alatt régen?

Meg annyi sok emlék? 🤔

Ha egy ilyen rövid kapcsolatot ennyire nehezen engedsz el, mi lenne veled ha 10 év után dobnának?

Engedd ezt el. Kicsit pihentess utána keress mást. De ne legyél újra majd vakon szerelmes 2 hónap után. Csak szépen lassan.

2023. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát nekem ez a 4 hónap jó volt és örömmel gondolok vissza az emlékekre mert számomra fontosak voltak. Persze az ilyen jó dolgokat nem tudom csak úgy elfelejteni
2023. szept. 6. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!