Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Barátnőm fél éve szakított velem, mert beleszeretett másba. Már szakítás után is a fülembe jutott, hogy folyamatosan rólam beszél a barátainak. Most, majdnem fél év után haverom hívott, hogy az exemnek egy barátnője rólam érdeklődött, hogy hogyan viselem a szakítást és van-e valaki a képbe, miket csinálok.


Nők, szerintetek ez normális? Mit akar ezzel elérni? Akar tőlem valamit? Ha igen, akkor miért van még együtt a másikkal? Én már nem szeretnék tőle semmit, csak megérteni, hogy mire jó ez a kémkedés.


dec. 14. 20:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy érthetően fogalmaztam, de a barátnőt ő küldte rá a haveromra, hogy érdeklődjön
dec. 14. 20:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet megbánta, hogy szakított veled.
dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a nők szeretnek nyomozni csak ilyen a természetük lehet megpróbál vissza jönni, én nem fogadnám vissza amúgy mert nem korrekt húzás.
dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En is arra gondoltam, hogy talán megpróbál visszajönni, de abban biztos vagyok, hogy esélye sincs nálam. Csak nem értem, hogyha kapcsolatba van akkor miért velem foglalkozik és nem a saját dolgaival
dec. 14. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Narcisztikus. Tipikus.
dec. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!