Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Soha nemírtam még erre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dave225 kérdése:

Soha nemírtam még erre az oldalra de most talán eljott a pillanat.Szeretnék segítséget kérni tőletek vagy legfeljebb véleményeket??Egy szakításon vagyok túl KB 4 hónapja tortént.

Figyelt kérdés
Szóval..7 évig voltunk egyutt joban roszban..ateltunk annyi jo es rosz dolgot is egyutt ..a problema az volt hogy allandoan egyutt voltunk ..még a munkahelyen is..eldurvultak koztunk a dolgok és vége lett.Nekem azota nincs senkim de ő viszont egybol egy más kapcsolatba menekult meghozza a kollegajaval.A nővérevel mai napig tartom a kapcsolatot..annyit tudok rola hogy nemérzi magát a legjobban es bizonytalan az Új kapcsolataval szemben.Talan erre 2 napra kaptam is egy uzenetet tőle hogy miujsag velem es hogy tudja hogy nemszeretném ha zavarna de meg is erdekli hogy hogy vagyok..azota megint szarul vagyok..eddig még nemírtam neki vissza ..nemtudom mit tegyek..28F ja es ő szakitott velem..

dec. 15. 03:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit se és nem válaszolj. Azt nem értem ilyenkor miért nem keztél póz cselekvésbe? Sport, séte vagy akár konditerem. De elmehetnél kirándulni is a természetbe. Télen is szép. De ne lépj vele kapcsolatba újra. Nem lesz jó. 41f
dec. 15. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ő szakított, most meg ő keres. Ne foglalkozz vele, ne írj vissza. Ne gondold azt hogy ha újból együtt lennétek jobb lenne!

Egy helyen dolgoztok azt írtad, munkahelyen beszéltek vagy nem találkoztok? Ne foglalkozz ilyen könnyen vihető nővel,most rossz nejed de ha múlik az idő akkor neked lesz a legjobb, ő meg a saját levében fog főni.

dec. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért keres, mert szexre jó volnál, meg lelki szemetesnek, míg nem talál mást.


Mit tégy? Ignore.

dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!