Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfitársaim kérdezném, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim kérdezném, ti éltetek már így meg szakítást vagy csak én vagyok ennyire gáz?

Figyelt kérdés

26 vagyok

7éves kapcsolatnak vetett véget az exem, ez 11 és fél hónapja történt, mégis olyan érzés mintha csak 1-2 hete lett volna, mai napig arra kelek fel az éjszaka hogy róla álmodom, sokszor eszembe jut, és úgy érzem magam mintha kiheréltek volna, tudom hogy pasizgat meg éli az életét, én meg úgy érzem magam mint Anakin a Darth Vaderré válásakor.

Mintha örökre elvesztettem volna önmagam.

Ha ennyi idő eltelt és nem lett jobb, akkor mibe kapaszkodjak, hogy majd valamitől jobb lesz?


dec. 16. 18:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#8 Szóval neked más valaki fájdalma örömet okoz? Neked attól jobb, hogy másnak is rossz? Egy olyas valakinek aki végig hűséges és odaadó volt, mindent megtett a párjáért?

Elég rosszindulatú vagy...


#10

"az exem kidobott egy másik pasiért 3 napra rá már le is szopta majd gumi nélkül dugtak, engem meg akart tartani barátnak ezekről be számolt nagyon szarul esett. azóta le lett tiltva és szerencsére el tűnt."


Ez milyen érzést kelt benned? Hogy érted hogy szarul esik? Dühös vagy vagy inkább elkeseredett? Én ilyen konkrétumokat nem tudok az exemről, de nem is merek kutakodni, mert félek a reakciómtól.

dec. 17. 12:10
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Másnap már az új férfi volt az életében."

AZ nem másnap akadt oda hanem előtte jóval és ez miatt lettél kidobva.

dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!