Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tudok tenni hogyha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni hogyha már évek óta a volt páromhoz húz a szívem,és képtelen vagyok más nőkkel komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Egyértelműen megmondta hogy már nem szeret és van neki más.Én viszont így több év után is őt szeretem és nem akar múlni a dolog.Nem is kerestem azóta és ő sem engem.Megígértem hogy nem zaklatom és amúgy sem lenne értelme.Más nőkkel csak futókalandok vannak,másik kapcsolatra képtelen vagyok.A szívem szakad meg annyira hiányzik.Egy pszihológus esetleg segíthet?

dec. 18. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen segithet, hogy jobb onismereted legyen es jobb donteseket tudj hozni kesobb. Az emberek legalabb a felenek szuksege lenne ra, de csak kevesen koltenek a lelkuk egeszsegere.
dec. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Ne nézegesd a facebook profilját, se az indtáját vagy a tiktokját, töröld is ezekről a helyekről a kapcsolatotokat.

Bármekkora a kísértés, ne keress rá, ne nézz rá…

Ne őrá gondolj maszturbálás közben sem, teljesen száműzd a mindennapjaidból.

Keress rapidrandi helyet, keress egy új pub-ot, vagy csak válts munkahelyet, falut, várost, lényeg, hogy kezdj el új emberekkel ismerkedni!


Sajnos ilyen az emberi agy, húz a megszokotthoz, és ilyen esetben azt hiszi, hogy a régi pár a könnyebb út, ezért szép lassan észre sem veszed, de ő már nem a szerelmed, lehet már nem is ismered, csak egy rögeszme…

Egy rögeszme amit felépítettél magadban az ideális pártól és mindenkit őhozzá mérsz…

Ezt a téves infót kell elfelejtetned az agyaddal.

dec. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Mire erre rájöttem, 7éven át kínoztam magam a régi csajomról álmodozva… nálam plusz nehezítés volt, hogy kb minden nap találkoztunk, így semmi esèjem nem volt elfelejteni, míg egy nap elegm nem lett a szenvedésből és elkölzöztem és minden kapcsolatot megszakítottam, felé se néztem, és a 7éves szenvedés fél év alatt teljesen eltűnt az életemből.
dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!