Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk, ha azt mondjátok szakító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha azt mondjátok szakítóoknak, hogy nem álltok készen egy komoly kapcsolatra, nem vagytok képesek fenntartani, akkor ott van más is a háttérben?

Figyelt kérdés
Ezzel az indokkal szakított velem a párom három hónap után és nem nagyon tudom hova rakni.

2017. dec. 5. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Én lány vagyok ugyan, de én már vagy 1 éve nem akarok kapcsolatot, hiába, hogy valakivel jól megvagyok, nem akarok elköteleződni. Ennyi az egész, ne magadban keresd a hibát.
2017. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fiúktól nem várhatod el, hogy komoly kapcsolatot akarjanak, hisz még fiatalok.

Amennyiben a fiút mégsem az életkor alapján használod és férfiakra gondolsz egyébként, akkor van nálam is egy olyan nő az életemben, akivel nagyon passzolnánk. Minden tökéletes lehetne, csakhát ő szeretne már családot alapítani (gyerek és társai) a közeljövőben. Én pedig csak és kizárólag a távolabbi jövőben bólintanék rá talán a gyerekre, de lehet, hogy akkor sem.

Így hiába tetszünk egymásnak és akarnánk is, ezért nem megyek/megyünk bele a dologba. Mögöttes tartalma nincs és ezt tisztáztam is vele.


Természetesen simán előfordulhat, hogy ezt csak egy kegyes megoldásnak gondolja, amivel nem akar megbántani.

2017. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Én szívesen ismerkednék veled én is most vagyok túl eg kapcsolaton



f30

2017. dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És, ha minden passzol tényleg, hogyhogy nem sikerül megoldást találni? Amúgy 20 éves, férfinak nem igazán mondanám még.
2017. dec. 5. 22:57
 5/9 Heart of Darkness ***** válasza:

Ez tényleg szimplán csak kifogásnak hat.. és az igazi okát meg nem akarta megmondani.


(Bár én tudom, hogy én sem állnék készen egy komoly kapcsolatra lelkileg. Nem azért mert nem akarnám elkötelezni magam, csak úgy érzem lelkileg 0 vagyok. De én nem szakítanék, megpróbálnék kilábalni ebből.)


Szóval kb egyértelmű, hogy ez csak egy mondva csinált indok.

2017. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyobb arra az esély, hogy lett neki más valaki, csak így akarja diplomatikusan lezárni a dolgot, meg hogy ne bántson meg.

Persze az is lehet hogy hamar elmúlt részéről a varázs, de akkor kérdés hogy miért nem az első pár randi után derült ki nála.

2017. dec. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy minden olyan ellentmondásos. Logikus lenne az a magyarázat, hogy van valaki, de nem nézem ki belőle, érzelmileg nagyon labilis személyiség, önmagával sincs túlságosan megelégedve, ezért ismerkedni se nagyon szokott. Ha viszont tényleg ez van a háttérben, akkor nagyon félreismertem..
2017. dec. 6. 00:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Így utólag már tökmindegy, hogy mi volt rá az oka. Vagy talált mást, vagy nem akar kapcsolatot, vagy csak nem lett szerelmes beléd.
2017. dec. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy esetben tartom ezt a dumát valósnak: amennyiben rögtön komoly kapcsolat után ugrik bele egy másik kapcsolatba úgy, hogy nem volt túl az exén, aztán rájött, hogy ez így hiba volt. Többi esetben csak kamu. Valszeg sosem szeretett úgy vagy egyéb gondja van, amit nem mer megmondani.
2017. dec. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!