Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elmesélnétek a legfájdalmasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélnétek a legfájdalmasabb szakításotokat és a továbblépéseteket?

Figyelt kérdés
Úgy érzem enyhülne az én fájdalmam is ha valaki más megosztaná a történetét velem és azt hogyan lépett túl ezen..

dec. 22. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Megcsalt a lány elsőnek tagadtacmásodikra mikor rákérdeztem hogy tudom akkor is tagadta.Reģgel elment melózni délutánra ajtó elé kirakva két táskába a cucca mert ennyivel jött a Nyírségből az anyjáékról új életet kezdeni.

Hogy mi van vele nem tudom azt láttam az ablakból jött érte az apja egy szakadt lada samarával azt vitte haza.

dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Párom tavaly meghalt...ennél fájdalmasabb dolog sztm nincs.

N 31

dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
2# Sajnálom! Részvétem. 😥
dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Megerőszakolt - szerinte párkapcsolatban ilyen nincs, szóval én is akartam...

Nem tudom, szerintem amikor kérlelem a másikat hogy ne, és ahogy tudok ellenkezek (már amennyire lehet egy nálam sokkal erősebb férfivel), ott esetleg talán NEM akarom, de ha ő mondja...


Pszichológus segítségével léptem tovább, de a szexuális téren a barátom volt, aki átlendített a félelmeimen, és megtanított ismét bízni a férfiakban.

dec. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3 köszönöm szépen.
dec. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapos baba mellett csalt meg a férjem érzelmileg és testileg, majd tovább hazudozott. Elköktöztünk. Most megy nagyon a sírás, gondolom két szék közé esett. Rohadtul fáj, apró darabokra tört a szívem. A továbblépést majd később, de mindig van kiút🙂
dec. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szégyellt engem az exbarátnőm...
dec. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Másfél év után kezdett nagyon furcsán viselkedni, nem akart velem összeköltözni, már alig találkoztunk. De kapcsolatunk alatt elég sok pénzt adtam neki, szóval már a tartozás miatt sem akartam nagyon megszakítani a kapcsolatot, de egy idő után már muszáj volt, mert nem bánt velem úgy ahogy kéne. Ahogy szakítottam vele, rá pár hétre kiderült, hogy neki majdnem 3 éve van egy másik barátnője, akinél konkrétan él. Hirtelen leesett minden hazugság ami addig fura volt körülötte, és így értelme lett mindennek. Ha ez nem lenne elég, rám parancsolt, hogy ne mondjak semmit, mert a nő terhes és már olyan fázisban van, amit nem lehet elvetetni és fél hogy egy ilyen hírtől elmenne a baba. Én az undor miatt ezzel már nem is foglalkoztam, csak a pénzemmel, amit kín keservesen tudtam visszanyerni tőle. Közben a nő megtudott mindent, kamu indokokra hivatkozva el tudta vetetni a babát, megcsinálta a hatalmas cirkuszt, a pasi hozzám járkált félholt részeg állapotban kb én tartottam életben, majd hirtelen eltűntek mindketten. Kiderült újra együtt vannak, és engem hívnak a gyerekük gyilkosaként ✌🏼

Én meg emiatt járok pszichológushoz, hogy ugye nem én voltam a gyilkos. Frontinnal tudok csak aludni, üldözöttségi mániám lett, hát tudnám sorolni. Esélyem ismerkedésre nulla.

De a lényeg hogy ők boldogok, biztos őszinte a kapcsolat 😊


Gyógyulás belőle? Fejben próbáltam nagyon tudatos lenni, és igazából az én helyzetem abból a szempontból szerencsés, hogy ennyi mocsok be tudja szennyezni a jó pillanatokat, tehát nincs miért szomorkodnom. Nőiesen bevallom, szeretem még a férfit nyilván, ez nem múlik el csak úgy. De az biztos, hogy ebben az életben soha többet nem akarok vele semmilyen kontaktba kerülni, mert beteg. Ha fáj is valami akkor csak az, hogy szerelmes voltam valakibe aki nem is létezett soha.

dec. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: Brutálisan szerelmes lettem. Én minden áldozatot meghoztam érte, amit lehetett(költözés, munkahelyváltás, stb), mindig vittem neki ajándékot, és az volt amit ő akart. Megváltoztam miatta teljesen, majd egy haverjával üzent nekem, hogy lecserélt, és takarodjak a pi csába, majd letiltott mindenhol.

Előjele nem volt semmi.

Nekem már komoly terveim voltak, amiket vele terveztem.

Még a városban sem bírtam maradni, mert folyton sírnom kellett, mert mindenhol együtt voltunk, szóval haza kellett költöznöm. :)

dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Oszinten sajnalom… remelem mindenki megfog gyogyulni elobb utobb aki irt.


Oszinten szolva azthittem hogy cdak velem tortennek ilyen alavalo dolgok az exem kapcsan, de ahogy latom sajnos egylatslan nem vagyok egyedul… a kerdes tenyleg csak az hogy hogyan lehet egyaltalan egy ilyen helyzetbol kimaszni es egyben maradni es elni az eletet tovabb..

dec. 28. 00:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!