Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm párnapja szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm párnapja szakított velem, és nem bírom feldolgozni. Hogyan tudnám minél hamarabb hogy szünjön ez az egész?

Figyelt kérdés
Pár napja szakított velem barátnőm. Ő 18 éves én 21. Annyira megvisel a szakítás hogy azóta nem alszom, nem eszek, nem iszom semmit. Gyógyszert kell szedjek hogy nyugodt legyek. 2 és fél évig voltunk együtt, sok nehéz pillanat miatt azt írta nem bírja és be akarja fejezni. Én próbáltam beszélni vele, harcoltam hogy ne, de letiltott mindenhol.Azóta másik fiokrol nézem a profilját, annyira nehéz.Nem mondta el az igazságot de ő rajta látom boldog és jól van. Már egy másik fiúval beszél.Ez is tönkre tesz jobban hogy tudom beszélnek de nem mondta el ezzel kapcsolatban az igazságot. Mit tegyek hogy könnyebb legyen?

dec. 25. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Idő kell hozzá és hasznos elfoglaltságok. Család, barátok támogatása.
dec. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Első lépés, hogy ne keresd. Második lépés, hogy fogadd el a döntését, most már nem tehetsz semmit mert igazából neked sem éri meg. Amint ezt megérted el tudod engedni. Csak racionálisan tudsz tovább lépni. Ha érzelmileg köelíted meg, kérdéseket és válaszokat boncolgatsz, sajnálod a véget ért kapcsolatodat akkor megbetegedhetsz. Menni fog csak ne kapaszkodj a multba, engedd el. Sok sikert!
dec. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
ágról ágra típus most lett az új f* 100%, velem is ezt csinálta egy hasonló csaj hasonlóan 2 év után, azóta nem bízok a nőkben. örülj neki hogy nem ment rá több időd engem is ez vigasztal csak.
dec. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Velem ugyanezt csinálta csak egy pasi, azóta nem bízom egy férfiban sem. Fel akarom magam kötni. Nem tudom hogy lehet elfogadni.
dec. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
December 15.én láttuk egymást utoljára. Normálisan elköszöntünk, együtt töltsük a karácsonyt, újév.. Aztán karácsonyt előtt pár napra szakít velem, hogy már bele fáradt, nem bírja ezt tovább csinálni. Néztem a profilját őt kicsit sem viselte ez meg, boldog. Sőt már más fiúval beszél. Annyira rosszul érint a dolog.. Azóta nem alszom, csak aludni portálok hogy ne érezzek semmit, de akkor is csak őt látom.
dec. 25. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Tarts ki kérlsk. Ha szakított, valami nem stimmelt. Örülj, hogy időben kiderült. Sok csalódás fog még érni, nem csak szerelem létezik a világon, nyiss más felé is😊


Ejj, de bölcs vagyok 26 évesen.

dec. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amíg leskelődsz kiskutya módjára addig nem fogod tudni elfelejteni.

Teljesen szüntess meg velem mindent és akkor hamarabb túl leszel rajta.

dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jobb ez mint ha 5 év múlva 1-2 gyerek után szakít veled .

Hidd el ő eddig se szeretett csak volt valaki akivel inkább csak elvolt , eltelt az idő.

dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet olyan gyorsan feldolgozni, nekem általában 2, 2,5 év szokott lenni. Addig szedem a Valeriana relaxot, ez a legenyhébb nyugtató, neked is ajánlom, napi 2 szemet, egyet reggel, egyet este, de igyál mellé.
dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!