Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Karácsony előtt szakitottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zolikaa1717 kérdése:

Karácsony előtt szakitottunk a párommal,azzal az indokkal,hogy nem ugy szeret ahogy kéne,ma elmentem hogy próbáljuk megbeszélni..sirt,hiányzok neki,de egyedül akar lenni és ő nem szeretné rendbe hozni a kapcsolatunkat mi lehet az ok?

Figyelt kérdés
2hét alatt teljesen megváltozott,terhes lett és elveteti a gyógyszereimre hivatkozva(xanax,faxiprol) pánikbeteg vagyok,és egyszerűen nem tudom mi alakulhatott ki benne,hogy december elején minden jó volt,most meg nem akarja helyrehozni ő 21,én 23,anyósnál laktunk most lettünk volna 5 hónaposak és nagyon kivagyok..nincs a háttérben senki más férfi

dec. 26. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta. Nem úgy szeret ahogyan kellene. Ez az oka. Elmúlt, nem érezte magát jól melletted, nem volt boldog. Gyanítom, hogy ez már egy ideje érlelődött benne és most hozta meg a döntést. Tök mindegy miért, a lényeg, hogy nem akar veled lenni. Akkor pedig el kell engedned. Ha pedig 21 évesen terhes lettem volna, én is abortáltam volna. Semmi nem szólt volna amellett, hogy megtartsam ilyen fiatalon (se normális párkapcsolat, se anyagi háttér, se karrier) és szüljem a pucér seggre. Korrekt, hogy meghozta ezt a borzalmasan nehéz döntést. Egyébként 5 hónap után terherbe esni azért elég erős, jóhogy nem tartja meg. Egyébként nem tudhatod, hogy nem ismert e meg más férfit. Messziről jött ember bármit mondhat. Keresd fel a pszichiáteredet, meséld el neki ezt a sztorit és ő fogja tudni neked megmondani, hogy hogyan tovább. De nincsen más megoldás - el kell engedned.
dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor miért sir ha meglát? miért mondja hogy hiányzom? az összes közös emléke megvan és nézegeti! ráadásúl ezt helyre lehet hozni ha valaki szeretné,nagyon magam alatt vagyok :( se étvágy,csak sirás
dec. 26. 18:23
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem akar beteg emberrel jàrni.
dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ez a betegség kezelve van,semmi köze hozzá,nem befolyásolta a kapcsolatot
dec. 26. 18:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
5 hónap nem egy beért kapcsolat. Nagyon az eleje, úgy is mondhatni, próba hónapok. És nem az lett belőle amit várt. Nem szeret úgy, mint egy tartós kapcsolathoz kellene. És a gyerek, azt abszolút jól tette. Sajnos nem vagytok abban a helyzetben, hogy bele jöjjön egy gyerek.
dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért sír, ha meglát, mert a szakítás neki is nehéz. Én 4 hónapig sírtam az exem után, aki az utolsó pár évben csak abúzált - először lelkileg, majd fizikailag is. Semmi szeretnivaló nem volt benne a végén. Én szakítottam, én mondtam ki és 4 hónapig hozzám sem lehetett szólni. Csak feküdtem az ágyban, dolgozni jártam el és annyi. A szakítás is egy gyász folyamat. Meg kell gyászolni a kapcsolatot és tovább lépni. Valószínűleg oka volt annak amiért szakított. Ne láss bele többet. Az lennea legjobb, ha nem talalkoznátok és nem is beszélnétek. Tiltsd le, töröld le őt! Amíg beszéltek addig egyiktek sem fog tudni tovább lépni.
dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ennél kevesebbért is sírtam/sírnék


Sírtam már olyan srácokért, akik szerették és nem tudtam viszonszeretni őket. (Soha össze sem jöttünk, randizni sem kezdtünk el, társaságból ismertem őket).


A szakítás eleve nehéz. Csalódsz magadban, hogy tévedtél (hiszen mégsem vele képzeled a jövőt). Ez ok a sírásra.


Fájdalmat okozni másnak ok a sírásra. Főleg, ha ennyire fontos személy vagy az illető életében. Emiatt is sírnék egy szakítás során.


Rengeteg stresszel jár, pl költözés. A stressztől is simán lehet sírni.


Engedd el. 5 hónap az nem sok, még bőven lila ködnek kellene lennie. Ha nem így van, akkor innentől végig tűzoltás lenne a kapcsolat a "legjobb" esetben is.

dec. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 1Léna ***** válasza:
10%

Az állapotosság erős hormonális változzással jár, ami sok nőnél érzelmi hullámzással jár.

Érzékenyebb, ingérlékenyebb, bizonytalanabb lehet, amihez a környezetében élők nehezen igazodnak.

Fontos, hogy ebben a helyzetben türelmes, megértő figyelmet kapjon, szeretetre, támaszra van szüksége.

Bátorítalak, hogy próbálkozz újra, hiszen szerelmetek gyümölcse, a közös gyermeketek növekszik méhében. Mindketten kicset érnek! Küzdj értük!

Valószínüleg nem ezt tervezte, ezért, most nehéz szembe néznie állapotával.

Hallgasd meg! Tegyél meg minden tőled telhetőt a kapcsolatért!

dec. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Probaltam,de nem szeretne,teljes elutasitast adott,neki nem megy azt mondja..probalok tullendulni,aztan ha akar ugy is megtalal,hiszen bele se gondolt hogy rendbehozzuk ezt a kapcsolatot,valoszinu sose szeretett igazan
dec. 27. 10:46
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor engedd el, hagyd békén. Tudom nem egyszerű, neki se az, de meg kell tenned.
dec. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!