Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez már mindig így lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már mindig így lesz?

Figyelt kérdés
Negyedik hete, hogy szakított velem a barátnőm, itt hagyott egyedül a közösen bérelt albérletben. Azóta minden nap részeg vagyok munka után, hétvégén meg egész nap. Nincs kedvem semmihez. Vettem egy XBox series S-t hétfőn, de hozzá se nyúltam. Szánalmasnak érzem, hogy 26 évesen veszek ennyi penzert egy jatekot. Más ilyenkor már az esküvőjét tervezi vagy már házas, vagy már gyerek is van. Én meg itt vagyok egyedül és semmit nem csinálok, mert semmihez nincs kedvem. Az ivást meg a hiszti és pánikrohamot leszámítva, mert akkor legalabb egy pillanatra el tudom terelni a gondolataim valami más irányba. Még az is boldoggá tesz amikor napi kb 2x visszaír, hogy nem tud velem mit csinálni és egy bunkó vagyok.

dec. 1. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ne máshoz viszonítgasd magad! Semmi értelme.
dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Már kiírtad ezt.
dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz ez mindig így, ha összeszeded magad. Azzal nem javítasz a helyzeten, ha ennyire hagyod magad lecsúszni a lejtőn. Attól, hogy szakítottatok, még nem dőlt össze a világ. Kihevered és jön majd más, akivel boldogabb és jobb kapcsolatod lesz. Addig meg tedd le a piát és keress valami hobbit, mozdulj ki, menj el egy nagyot túrázni, szellőztesd ki a fejed. ❤
dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem fogok semmi ilyesmit csinálni egyedül. Nyaralni is azota jartam, hogy együtt voltunk, egyedül biztos nem megyek sehova.
dec. 1. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy te próbálkozol túltenni magad rajta, azzal magadat teszed tönkre. Pont azért kellene más módon próbálkozni, akár olyan dolgokkal is, amit világéletedben nem csináltál. De fordulhatsz pszichológushoz is, kereshetsz barátokat, végtelen lehetőség van. A kérdés márcsak az, hogy akarsz-e egyáltalán változást, vagy megfelel neked a jelenlegi lecsúszott alkesz életmód, amíg tönkre nem vágod magad teljesen..
dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Miért magadra haragszol? Egyáltalán mért haragszol? Semmi sem tart örökké. Valószínűleg azért lett vége ennek a kapcsolatnak, mert előbb utóbb úgy is vége lett volna. Vannak fontosabb dolgok is az életben mint egy pár kapcsolat. Mondjuk az hogy ne vágd magad gallyra teljesen. Kit érdekel az xbox? Sokkal rosszabb dolgokat is tesznek az emberek 2x ennyi idősen, nem mintha ez az xbox olyan nagy tragédia lenne. Az alkoholt szerintem felejsd el!! Rosszabb a heroinnál, csak sajnos sokan nem tudják. A közhiedelemben az van hogy hú de jó meg minden, de ha alkesz leszel akkor statisztikailag 70%-esélye van hogy soha nem rakod le. A heroinnál ez csak 30%..!

Fogadd el a helyzeted, és fel a fejjel! Tedd meg, magadért! A múlttal meg ne foglalkozz jobban mint amennyire előre visz..!

dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!