Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A középiskolás szerelmek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A középiskolás szerelmek miért tartottak ki ilyen sokáig?

Figyelt kérdés

Sokaknál már ott a gyerek,házasság én meg nem értem mit csinálok rosszul. Ezek a lányok hogy tartják maguknál a párjukat? Sajnos visszahallottam már csúnya dolgokat a párjuktól ( Fruzsi nem túl házias/ Petra nem dolgozik, nem csinál semmit) mégis összeházasodnak. Én meg vagyok egy kis szubmisszív, mindent is elnézō, ugrok, ha kellek csajszi és nem kellek senkinek. A kinézetemmel sincs gond..táncos vagyok, vékony, sok a "jelentkezō". Próbáltam határozottabb is lenni, célozgatni a jövōt illetōen, de az sem mūködött

27N



2023. okt. 27. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Csicska pasikat fognak ki az ilyen nők
2023. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezen múlik. Lehet az adott pasinak nem fontos hogy házias legyen a párja. Ismerek én is gimiben összejött párokat. Sajat korosztályomban (20-22 de a pár 14-15 évesen jött össze), de szüleim korosztályában is. Utóbbiaknak családjuk van, gyerekeik, rendben vannak.

Ez döntés kérdése. Hogy a pár mindkét tagja a másik mellett dönt és milyen kompromisszumokat hoz meg, hogyan kommunikálnak.

2023. okt. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

"Én meg vagyok egy kis szubmisszív, mindent is elnézō, ugrok, ha kellek csajszi és nem kellek senkinek."


Éppen ezért nem.

2023. okt. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 jaajj tudtam, hogy kiveszed a "lényeget". Nektek férfiaknak semmi sem jó
2023. okt. 27. 23:54
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes 2 egymás utáni mondat

"nem kellek senkinek"

"sok a "jelentkezō"

2023. okt. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kifogtak csicska pasikat, ez is igaz, vagy olyanokat akik nem igen találnának másik nőt, vagy csak max 1-et.


Te meg azt írod ugrasz....gondolom jól néznek ki a pasik akik téged akarnak, ők meg valahol ki is használnak.


ez meg már unalmas h jajj körülöttem mindenki házas vagy gyereke van....napi több millió ember mondja ezt...ergo nagyon soknak nincs.


Én is azt mondhaotm, hogy körülöttem 10 embernek van társa és gyereke..nekem nincs...

2023. okt. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Irigykedsz arra ahogyan kibeszélik a házastársukat a háta mögött?
2023. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

4

Nő vagyok.

Az onfeladas, végletekig alkalmazkodás nem vonzó. Max. kihasználni fognak így.

2023. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 MolotovPunk ***** válasza:
Most akkor kellesz valakinek, vagy mégsem? Nem értem mi a bajod!
2023. okt. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

9

AZ a baja, hogy senki nem akar komolyat tőle, nem akar házasodni vele ellenben a a volt osztálytarsaival.

2023. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!