Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek én vagyok éretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok éretlen és túl féltékeny vagy ez szakító ok?

Figyelt kérdés

27 éves párom elég nyitott és barátkozó típusú férfi. Régen együtt dolgozott egy nála 10 évvel fiatalabb lánnyal és találkoztunk vele egy buliba majd elkezdtek messengeren beszélgetni. Az elején megkérdezte a lány hogy nem e lenne belőle probléma ha találkoznánk, atjonne hozzánk. Én mondtam hogy nem, nem lennék féltékeny.

De pár hónap alatt elfajult odáig a dolog hogy már minden nap idejárt és párommal cukkolták egymást olyan értelemben hogy csipkelődtek. Én ezen nagyon megsértődtem és addig tűrtem még be nem szólt olyat hogy jól lepofoztam a lányt.

Azóta visszavettek a kapcsolattartásból olyan szinten hogy már elvileg csak messengeren irogatnak elvileg már lassan egy hete nem is találkoztak. De a párom jogtalannak érzi hogy el akarom tiltani tőle.



dec. 29. 11:38
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Azt mondta párom hogy nem kéne szakítani mert még szeret engem. De fogadjam el hogy beszélget vele messengeren hiszen már nem találkoznak és visszább vett. Tegyek én is a kapcsolatért. Figyeljek többet oda rá és bizzak benne
dec. 29. 11:40
 2/34 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy normális, hogy képes vagy nőt felpofozni egy farok miatt. Mindkettőtöket hülyére vesz, ő neki ígérget, hogy elhagy téged, neked meg azt hazudja, hogy nincs köztük semmi. Két nőt ápolgat. Ki kéne őt rúgni mindkettőtöknek örökre!
dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%
#2+1
dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Egy 17 ves kiscsajjal írogat, aha. Szép barátság lehet.
dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
90%

"nem kéne szakítani mert még szeret engem."


Ez az a mondat, hogy ha bármiféle egyenesség és tartás lenne benned szó nélkül emelnéd a kalapod nőként, és a soha viszont nem látásra köszönnél el. Ez az ember nem szeret téged. Sosem szeretett.

dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
83%
Az #1-ben írtak alapján szakiranek vele.
dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
Hogy lehetsz ennyire szánalmas? Sokkal normálisabb életed lehetne, ha az alja proli megoldásaid helyett szakítanál ezzel a szemétláda barommal. De fúj, te még ezek után a párodnak hívod, meg hagyod, hogy hozzád érjen, hányinger.
dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
31%

"addig tűrtem még be nem szólt olyat hogy jól lepofoztam a lányt"

Gratulálok, igazi tajparaszt suttyó vagy 🤗 A pasid hogy nem rakott ki ezek után amúgy?

dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem rakta ki, mert tetszik neki az, hogy két lányt kefélgethet.
dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Kitana. ***** válasza:
45%

Én abszolút nem vagyok az ellenkező neműek barátsága ellen, de ez szerintem sem ennyi. Mind a kettőtöket hülyít. Ha a párom felpofozná egy srác barátomat csak egy kis poénkodás miatt, utána nem lenne a párom, mert azonnal kiábrándítana, ilyen degenerált viselkedés után nem tudnám a páromnak tekinteni, de nyilván ha eddig sem tekintettem annak, csak dugópajtinak, akkor lehet engedékenyebb lennék.

Szóval ezen gondolkozz, hogy szerinted a pasid miért szarik nagy ívben arra, hogy úgy viselkedsz, mint egy debil hülye pitsa és emellett még arra is, hogy féltékeny vagy, ha tényleg annyira szeretne, akkor nem ragaszkodna ennyire egy friss csajhoz sem. (Bár ezt sem támogatom, hogy offoljunk ki mindenkit, mert féltékeny a másik, de akinek fontos a párja, az hajlamosabb lenne ebbe belemenni.)

dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!