Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, van egy két és fél éves párkapcsolatom, ami kb. fél éve kezdett hanyatlani, s most oda jutottunk, hogy a barátaimtól mikor tanácsot kértem, egy valaki semleges választ adott (Nem tudja, mit csináljunk), mindenki más a szakítást ajánlotta... Az a kérdés, hogy hogy lehet egy két és fél éves kapcsolatot abbahagyni a legjobb végeredménnyel? (Azért írtam felnőtt párkapcsolatokhoz, mert komoly kapcsolatról van szó, s inkább ideillő szerintem... Ja meg a másik fél 20 éves)

2016. jan. 24. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:

A szakítás sosem kellemes, jó vége maximum akkor lehet, ha a lány is így érez, és csak bólogatni fog, hogy szerinte is ez a legjobb.


Ezt nem lehet finomítani, leülteted, elmondod, hogy részedről nem működik, és legyen vége, mert te már nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban. Pont.

2016. jan. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:

te nem érzed,hogy vége csak a barátid??


de szerintem gyorsan kellene :nem érzem,hogy tovább tudnánk együtt lenni,fejezzük be

szia

2016. jan. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Mindenki a szakítást ajánlotta? Te életedről van szó, nem az övékéről. Neked kell átgondolni, dönteni az életedről, nem másoknak.
2016. jan. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni nyugodtan, de attól még egy felnőtt férfinak illene saját magának meghoznia a döntéseket, nem a Jóskának meg a Bélának helyette, akiknek lehet, hogy szintén elcseszett a magánéletük, rossz passzban vannak, vagy utálják a nőket. Ha Te, mint felnőtt, önálló ember már nem szereted azt a lányt szakíts vele minél hamarabb, ne hitegesd, mert csak az idejét rablod akkor. De ezt neked kell tudnod. A szakításkor légy kíméletes, de egyértelmű. Ne hagyj benne reményeket, ha már nem szereted, hagyj tudjon minél hamarabb a lány is továbblépni.
2016. jan. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem a barátaim hozták meg a döntést, hanem én. De kellett nekem a barátaimmal egy-egy jó beszélgetés. Valaki úgy fogalmazott, hogy kell nekem egy jó nagy seggbe rúgás, hogy megtegyem azt, amit kell. És azt tegnap kaptam meg az egyik barátomtól, aki teljesen más szemszögből közelítette meg a témát. => A döntés meg van. Kivitelezéssel nem tudom, hogy hogy lehet ezt a legjobb módon végig vinni...
2016. jan. 24. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:

A szakításra nincs fájdalommentes módszer. Korrekt módszer van, ami a legkisebb sebet hagyja, és később nem szakad fel újra és újra.

Szóval csak egyenesen, őszintén és kíméletlenül.

2016. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és semmi vádaskodás. Részedről nem működik, és kész.
2016. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!