Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak?

Figyelt kérdés
Sajnos lassan 5 év együttlét után azt vettem észre hogy már nem úgy szeretem és nem is vonzódom hozzá. Már el mondtam az érzéseim neki de úgy érzem nem érti hogy ennek vége. Ő nagyon szeret de én már nem. Nem tudok parancsolni az érzéseimnek.

2017. márc. 7. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg hogy vège ès kèsz! Elmondod az indokokat.Ha valaki nem boldog egy kapcsolatban azt el kell engedni! Ídővel túl lèp rajtad ő is ès kèsz!
2017. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Határozottság, az kell ide.


Az a baj, hogy amikor a másik szerelmes, akkor a lehetőségeket keresi még a szavakban is.


De ha határozottan egyértelművé teszed, hogy te most tényleg komolyan gondolod, hogy már nem szereted, és ne is reménykedjen, mert egészen biztosan nem kezded vele újra, akkor - ha értelmes az illető - megérti, hogy egy történet véget ért.


Amúgy te a férfi vagy a nő vagy?

2017. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Velem így tette a barátnőm:

"Nem érzem már azt, amit régen..."

Én helyre akartam hozni a dolgot, de nem tudtam, egy szempillantás alatt kiszeretett belőlem.

Azóta csak tengek lengek....

Szóval nem kell komplikálni meg túlbonyolítani. Egyszerűen megmondod és annyi.

2017. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nő vagyok. A nőknek talán ez nehezebben is megy. Talán sajnálom. Vagy nehezen adom fel a megszokott kis életemet. Pedig tudom hogy már nem érzem jól magam az életben így.

Legszívesebben mással lennék..

2017. márc. 7. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondold át és írd le mit szeretnél neki mondani.

A lényeg, ne tegyél szemrehányást, ne próbáld a felelősséget a másik nyakába tolni, vállald fel a döntésedet és legyél a végletekig őszinte.

Nem engedélyt kérsz valakitől hogy elhagyjad, hanem közlöd vele a szándékodat és elbúcsúzol tőle. Ne legyen túl hosszú a beszélgetés mert sírás, rosszabb esetben tettlegesség lesz belőle. És ami a legfontosabb, valami olyan helyen találkozzatok, ahol tudtok nyugodtan beszélni, de ne legyetek kettesben.....van aki nagyon rosszul viseli az ilyen helyzetet.

2017. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég nehéz pláne 5 év után, de inkább mondd el neki mi a helyzet és lépj tovább. Ne gyötörd magad ebben a kapcsolatban, mert könnyen félrelépés lehet belőle. Ennek a kapcsolatnak már úgyis vége részedről.
2017. márc. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Segített de még így is iszonyú nehéz.
2017. márc. 7. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!