Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan mikor a (volt)párot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan mikor a (volt)párotok megdöbbent a szakítás okán? Mi volt az ok?

Figyelt kérdés
Az enyém hetekig azt hitte viccelek a szakítással. A nagyon "vicces" telefingott takaró alá nyomós akció után szakítottam mert kiábrándultam belőle emberileg, férfiként is.
jan. 3. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, pedig már másfél éve kb haldoklott a kapcsolatunk. Sokszor beszéltem vele és ő is sokszor osztott ki, nem egyszer fenyegetett szakítással, amikor még én hozakodtam elő vele, akkor meg jaj dehát nélküled meghalok. Szakítottam és neki ez derült égből villámcsapás volt, frankón azt mondta, hogy nekünk tökéletes volt a kapcsolatunk, és beadta a szüleinek és a barátainak, hogy minden előzmény nélkül kidobtam, pedig ő mindent megadott nekem. Amit nagyon nem értek, hiszen egyértelműen nagyon szar volt a kapcsolatunk, és ő is többször kifejtette, hogy úgyis szakítunk mert szar az egész, mégis játszotta a meglepettet.
jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen ledöbbent, hogy rájöttem arra, hogy megcsalt. Azon pláne, hogy szakítok is érte.

A másik el volt képedve, hogy tőle várom el, hogy orgazmust okozzon nekem.

jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. Akkor már haldoklott a kapcsolat. Számtalanszor kértem, beszéljük meg, üljünk le, változtassunk...

Nem tudom, felfogta-e, vagy csak bólogatott, de szerintem leszrta :D


Azután meguntam, és egyik nap szakítottam - azt se tudta, miről beszélek, de hát miért? Nem érti, magyarázzam meg...


Ember, féléve "magyarázom", de hogy te ahhoz is hülye vagy, hogy felfogd, már nem az én hibám.

Még egyszer elmondtam neki.


"Miért csak most szólok?" - na, ITT felálltam és válasz nélkül ott hagytam.


34n

jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen kiderült megcsalt.

30 éve voltunk együtt, és kiakadt, hogy eldobok 30 évet , pfff hát pont ő volt aki eldobta.

Még ő fenyegetett meg, nélküle senki és semmi leszek, sírva fogok vissza menni hozzá , másnak úgysem kellek majd rajta kívül.


Azóta ő kért tőlem már 2× is segitséget 😅

jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!