Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen volt,mi történt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt,mi történt a legdurvább szakításkor?

Figyelt kérdés

dec. 14. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

A legutóbbi szakításkor a volt barátnőm közölte velem, hogy már nem szeret és szabadságra van szüksége. Amikor rákérdeztem, hogy nem véletlenül valaki más van a képben, akkor még neki állt fennebb, hogy hogy képzelek én ilyent róla. Mint kiderült igazam volt, rá egy hétre már mással látták nyalakodni. Igazából az a durva ami ezután jött, mert azért, hogy ne tűnjön kvának az ismerősei előtt, kitalálta, hogy követem őt és más beteges dolgokat, hogy még ő legyen sajnálva. A közös ismerősök látták ,hogy mi a szitu, úgyhogy nekik nem tudta beadni, de volt akinek sikerült. De szerencsére sikerült úgy felfogni, hogy elmebeteg és a végén már csak röhögtem az egészen, annyira abszurd dolgokat állított rólam és rájöttem, hogy nem elveszítettem, hanem hála Istennek megszabadultam tőle.


26f

dec. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
#1 Kíváncsiságból kérdezem, hogy ilyen esetekben, mikor az exedről kiderül hogy nem normális, erre nem voltak jelek amikor együtt voltatok?
dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Baszki az a durva,mintha ez az én volt exem lenne.

Ő csinálta szinte ugyanezt.

Szakított velem, ugyanígy rá kérdeztem,hogy van-e a képben valaki más ő volt még felháborodva.


Aztán szakítás után pár nappal láttam nyalakodni egy másik sráccal.

Hozzáteszem a lakásom elött nyalakodtak,volt olyan hét hogy minden egyes nap a lakásom elötti padon nyalakodtak, abban az időtájban mikor mentem haza melóból.

Lehetetlen volt nem észrevenni.

De én is így vagyok vele, örülök hogy megszabadultam tőle

dec. 14. 15:15
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#2: Az a durva, hogy nem voltak. Voltak rossz tulajdonságai, mint mindenkinek, pl volt néha hiszti, féltékenység, de semmi olyan, ami erre utalt volna. És mondanám, hogy csak én nem láttam, de nem így volt. Az ismerőseim, sőt a volt legjobb barátnője (össze vesztek, amiért és ahogyan szakított velem) is le volt sokkolva, azt mondta mintha nem is ő lenne, egyik percről a másikra kifordult magából
dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#3: Pedig azt hittem csak én lehetek ilyen "szerencsés" :D

De az a durva, hogy még mindig, 4 hónap után is jutnak vissza a fülembe dolgok, hogy utánam érdeklődik, hogy miket csinálok, van-e valakim és ilyenek. Úgy, hogy ő együtt van azzal akiért otthagyott. Én már tényleg csak szegény gyereket sajnálom, mert ha tudná mibe van benne menekülne 😂

dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt jönne a kérdés: visszagondolva voltak jelek arra, hogy valami nem oké ott fejben neki, de nem pont ezekre a dolgokra utaló jelek voltak, és 16 éves voltam, amikor összejöttünk, 0 tapasztalattal, önbizalom hiánnyal, rózsaszín ködben, örültem, hogy valaki hajlandó velem járni és nagyon idealizáltam őt.


Én szakítottam 2 év után, mert nem éreztem jól magam mellette, az elején a csillagokat is lehozta, utána egyre rosszabbul bánt velem, nem foglalkozott velem, a szex is szar volt, mindenkire (barátnőkre is) féltékeny volt és lenézett engem az életkorom miatt. Úgyhogy ezek történtek a szakítás utáni egy hónapban:


Szakítottam, de nem akarta engedni, úgy sírt, mint ahogy a kisbabák sem szoktak. Fenyegetőzni kezdett, hogy megöli magát. Az egyetlen lehetőségem távozni az volt, hogy megbeszéltük, hogy még átgondolom, és a szüleim hazavittek kocsival (mert korábban is volt, hogy szakítani akartam vele és akkor erőből fogott le, amíg meg nem ígértem, hogy nem szakítok és akkoriban még számított nekem, hogy mit szólnak majd a barátaim, ha esetleg nem élőben dobom ki). Még írogatott aznap, utálja az irodalmat, de verseket kezdett küldözgetni, meg érzelmi zsarolt, mondta hogy őt nem érdekli én mit érzek csak maradjak vele. Másnap arra keltem hogy hív. Mondtam délután beszélünk hagyjon... Délután felhívtam és mondtam hogy szakítani akarok nem gondoltam meg magam. Azt mondta kösz hogy tönkretetted az életemet miközben én mindent megtettem érted. Írt még este hogy sajnálja nem akar haragban elválni. Másnap arra keltem reggel fél 8kor hogy az anyja hív (de nem ismertem a számot), háttérben exem sír, anyja is sír és számonkér hogy hogy tehettem ezt a fiával. Apja átvette a telefont és barokkos körmondatokban lekvázott. Pár nap múlva írt exem hogy adjam vissza a cuccait, és hogy nagyon kivolt eddig, de most már jobban van és jó velem beszélni. Szeretne majd később a barátom lenni. Meg hogy elmegy pszichológushoz emiatt. Megbeszéltük pár nap múlvára a talit, még én izgultam, nehogy megbántsam valamivel. Erre elhordott mindennek. Utána még párszor írt nekem, egyszer felhívott és nem szólt bele, amikor írt akkor vagy azt hogy hiányzom neki vagy hogy utál és mekkora gci vagyok. Meg hogy a haverjai bemutatták már ezer csajnak de egyikkel sem akart semmit mert nem én vagyok. Állítólag a pszichológusa diliházba akarja záratni meg hogy ő a legbetegebb ember akit látott mert az nem normális hogy még mindig szeret engem (aki ismeri az alapvető pszichológiát az tudja hogy ez f.aszság), altatót és nyugtatókat szed, majdnem bevette az egészet de pont rányitottak, meg napi egy üveg whiskeyt megiszik. Ezek persze valszeg mind kamuk voltak. Majd elkezdett fenyegetni hogy megver és apám nyakát kitöri. Mindezt úgy adta be otthon hogy apám fenyegette meg hogy kiirtja a családját, meg hogy én alkoholista vagyok és én mondtam neki hogy a barátja szeretnék lenni. Emiatt kaptam a nagynénjétől egy üzenetet amiben megfenyegetett hogyha még egyszer írok az exemnek akkor elküld egy videót anyámnak arról hogy magamról se tudva részegen fekszem a földön. Amit elvileg egy mixer ismerőse csinált rólam. Csak az a gáz hogy én akkor még sosem voltam szórakozóhelyen ittas :D Illetve az életben nem történt velem ilyen hogy magamról sem tudok. Vicces mert visszaírtam neki hogy akkor küldje el nekem a videót és azt mondta nem küldi leszarja hogy elhiszem e vagy sem :D


Ezek után szerencsére nem hallottam róla semmit :D

dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Megerőszakolt.


Nem, nem voltak jelei.

Felcs.szték a munkahelyen, hazajött, megittunk egy sört, beszélgettünk, aztán egy szó nélkül lerángatta rólam a ruhát, lefogott és megdu...tt. Nem érdekelte, hogy akarom-e, nem is volt előjáték, semmi.


Azután se egy kib. "bocsánat, amiért állat módjára neked estem", semmi. Elment fürödni és leült még egy sörrel halál nyugodtan a kanapéra.


Aznap kidobtam.

dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

kidobott egy másik pasiért, nekem kezdettől fogva le esett hogy a gyerek meg akarja dugni, hagytam kíváncsi voltam, hogy nehéz helyzetben mennyire hűségs. semennyire állítólag kidobott és csak utána lovagolta meg a gyereket. bár a gyereket is "megcsalta" velem 1x csak csók volt. de a csók után már tudtam, hogy kuka egy nő és megbízhatatlan, nem köptem be szándékosan nem akartam hogy az én életemet keserítse, a gyerek meg amúgy sem volt korrekt mert az exem nem mondta megy hogy én vagyok neki de egy értelmű volt hogy nincsen egyedül ennek ellenére tovább nyomult.

zsák a foltját találta itt meg én csak az elbukott időt sajnálom és azt a rengeteg energiát.

dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt a kva... Őszintén sajnálom amit át kellett élnetek. Teljes szívemből remélem hogy nem okozott maradandó lelki károkat, vagy már felépültetek.
dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1. Átérzem, volt ilyen esetem nekem is. Utólag tisztábban lát az ember és örül, hogy elengedi az ilyet..
dec. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!