Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan hogy te mondtad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy te mondtad ki a szakítást de megbántad?

Figyelt kérdés

Kimondtam hogy vége de a párom szerint meg fogom bánni, én tönkre teszem a saját életemet. Életem legrosszabb döntését hozom.

Felajánlottam neki hogy attól tartsuk a kapcsolatot, de azt mondta hogy ez nem opció.

Félek hogy tényleg rosszul döntök.


dec. 28. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem bántam meg, azért mondtam ki mert már nem voltam vele boldog.
dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Konnyen elofordulhat hogy rosszul dontesz es eleted lehetoseget szalasztod el
dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a benned lévő valós ok ami miatt szakítani akartál? Őszintének kéne lenned, nagyon pőrének, és csak az igazat kéne mondanod, hogy a kérdésedre valós és hathatós tanácsot tudj kapni. Szereted még és úgy akarsz szakítani-észből?
dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3+ Harmadik szereplő vagy?
dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha még mindig így gondolod, hogy ez a jó döntés, akkor jól döntöttél. A párod meg manipulálni akar.
dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

"saját" tapasztalatból mondom, hogy van. A barátnőm 4 hónapja szakított velem, mert "már nem szerelmes". Én mondtam neki, hogy gondolja jól át, mert ha szakít velem, akkor onnan nincs visszaút, az életemben onnan tovább nincs helye. Szakított, mert "ő tudja mit érez". Egy hónapja szólt egy ismerősöm, hogy mindenkinél rólam kérdezősködik, hogy van-e valakim, miket csinálok, hogy viselem a szakítást. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy néha nem hiányzik, de már bármit csinálna, nem tudná a bizalmamat vissza szerezni.


Ezzel csak azt akartam elmagyarázni, hogy a fontos döntések előtt azért érdemes mérlegelni és átgondolni a döntést. Ha tényleg nem tudod elképzelni a másikkal az életedet, akkor nincs kérdés

dec. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Végre ilyen véleményt is olvashattam,mint a 6-os.

Tudomásul kellene venni,ha valaminek vége,akkor vége.Ami nem, ott a talán,esetleg,mégis,majd csak szavaknak nincs többé szerepe,nem lehet szerepe.

Az életemben mindig így tettem,ha kapcsolatom véget ért.Haveri,baráti,szerelmi,párkapcsolat, mindegy. Semmilyen módon,soha és senkivel nincs újrakezdés,nincs visszaút.Párkapcsolat után sem maradunk barátok,nem írogatunk, nem kávézgatunk.

Pont és tiszta lap mindenkinek.Egyik erre, másik arra és kezdik az új életet.

Egyébként minden páromnak az első randin ezt elmondtam,helyeseltek.De amikor szakítás lett,mégis vissza akartak jönni, volt amelyik 18 !-szor.Őt már csak azért sem fogadnám vissza,mert kötődési problémás és gumigerincű embernek tartom ez alapján.


F

dec. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sokan örülnének annak ha az exük életük végéig utanuk sírna és ne lenne senkije. Ő is ilyen. Kicsit sokat hisz magáról
dec. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Hans Pötterman ***** válasza:

Ez nehéz kérdés,majdnem kár is rajta filozni, ez olyan mint a "mi lett volna ha"

Én voltam az,aki befejeztem az exemmel az egészet, akkor még nagyon komolytalan volt a lány,de valami megmagyarázhatatlan kötelék volt köztünk, viszont semerre nem haladtunk. Erőt vettem magamon, és ellöktem magamtól teljesen. Akkor egy felszabadító érzés volt amellett hogy nyilván sajnáltam azt hogy ennyi volt, de a felszabadultság volt a döntő. Eltelt jó pár év, néha hallol felőle másoktól, és hát elég komoly fejlődéseken esett át, hát nem tudom. Néha eszembe jut,hogy talán türelmesebb lehettem volna vele, és összecsiszolódtunk volna.

A sors fintora,hogy a srác akinek szó szerint a karjaiba löktem, én voltam az aki erőszakoskodott,hogy menjen vele randizni az exem mikor már nagyon a végét jártuk, már elvette feleségül, és babájuk van. Tudom hogy neki is meggyűlt a baja vele eleinte,de valahogy mégis sikerült nekik ami velem nem, pedig nagyon fájt a lánynak mikor komolyan befejeztem vele.

No de ez van. F

dec. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért akarok szakítani mert nagyon szoros kapcsolata lett egy kislánnyal. Bevonódott a párkapcsolati életünkbe és könyörögni kellett hogy ne legyen 24 órát vele naponta. Most odáig jutottunk hogy ezt teljesítette de nem iktatta ki még mindig az életéből. Valamint pénzt félre rakni nem tud egy forintot sem. Kereshetne 1 milliót is abból se tudna. 4 éves kapcsolatban végig anyósoméknál éltünk és nem volt képes 1 forintot sem félre rakni. Szerintem ez sosem fog megváltozni.
dec. 29. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!