Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Miután több éve élünk együtt és még mundig " nem jön " az érzés hogy gyerek kell így mondtam hiába szeretem sok dolog nem úgy működik köztünk hiába ..


Mondtam hogy mivel gyereket akar így nem rabolom az idejét, hiába szeretem elengedem mert nem tudok válaszolni hogy mikor legyen.

Ő már depis hogy nincs gyerek.


Most csak azt hajtogatja hogy ő csak tovább akarta vinni a kapcsolatunk és erre én elkuldöm. Itt kell hagynia amit felépitettünk csak ezért.


Ő nem akar elmenni.


jan. 4. 05:51
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Melyik nemhez tartozol Kérdező? Hány évesek vagytok?


Esetleg a családsegítő szolgálat tud ilyen helyzeteken segíteni. Ott vannak szociális munkások, vagy pszichológus.


Létezik válságterhességi központ is - talán ott is szolgálnak valamilyen tanáccsal. Mentálhigiénés szakembert tudnak ajánlani.


Talán ilyen kérdéskörben is tudnak segíteni (úgy érzi, hogy megtalálta az "igazi" társat benned és nem tud a kötődés érzésétől megválni.)

jan. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Márpedig a gyerek-nem gyerek témakörben nincs kompromisszum. "Itt kell hagynia amit felépitettünk csak ezért."

Hát azért EZ egy óriási dolog, nem egy huszadlagos szempont, hanem az egyik legerősebb. Nem ugyanúgy képzelitek el a jövőt, nem illetek össze. Fel kell dolgozni.

jan. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem vannak dolgok amik kellenek,jelek hogy azt érezzem lassam,hogy hasonlóak vagyunk.


Ő mindig csak azt mondja meglett mindent.

jan. 4. 08:23
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a kérdező a nő.
jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha te hitegetted, magadhoz koltoztetted, miattad feladta az elozo eletet, hogy veled lehessen.. Most meg nem adsz neki valaszt, persze, hogy be tud kattanni..

Hagyd el, talaljon olyat, aki nem csak igerget, aztan pofara ejti.

jan. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A kerdezi a ferfi, kb 4 kerdest irt ki, hogy 5 eve van a csajjal.
jan. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Csináljon mással gyereket aztan depresszioskodjon mással. A gyereket meg remélem elviszi a gyámügy tőle.
jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz gyereket vállalni vele, akkor jogos, hogy inkább elengeded. Ha szakítani akarsz, akkor jogod van hozzá, olyan nincs, hogy ő nem akar elmenni.
jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
1- hogy jön ide a családsegítő, meg a szociális munkás?
jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Most csak azt hajtogatja hogy ő csak tovább akarta vinni a kapcsolatunk és erre én elkuldöm. Itt kell hagynia amit felépitettünk csak ezért.



Ő nem akar elmenni."


Talán nem a gyerek témára kellett volna fognod a szakítást, hanem egyenesen megmondani, hogy nem szereted úgy, csak vagytok. Nem is illetek össze, idegesítenek téged a "logikátlan" dolgai, minden nap kérdések sorozatát írod ki róla ide a gyk-ra stb.

Ő meg menjen szépen albérletbe, és akkor nem kell feladnia a munkahelyét.

jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!