Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert nem erzi, hogy vege?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem erzi, hogy vege?

Figyelt kérdés
Exemmel munka miatt ismerjuk egymast, meg elofordulhat hogy emiatt lesz dolgunk egymassal. Mar 6 honapja nem vagyunk egyutt,o szakitott, utana 1 honapra osszejott egy masik lannyal. Megbeszeltuk hogy joban maradunk, gondoltam, hogy ez egy ilyen mondas, hogy ne legyen baj ha dolgunk lesz egymassal, de nem fogjuk egymast keresni. O eleg komolyan vette mert azert havonta ramir, kerdez tolem valami okosat es valtunk jo 2 uzenetet es o mindig panaszkodik valamit a szanalmas eleterol. Gondolom megszokta hogy nekem panaszkodik. Amin nagyon kiakadtam az az volt, hogy instagrammon, ahol nem is kovetjuk egymast, most latom az engedelykereseimben, hogy kuldott nekem valami posztot... Ertem en, hogy o elhitte hogy mi vilagi baratok vagyunk, de ez szerintem mar pofatlansag tole.. Miert, de most miert? 24L
jan. 5. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te miért hagyod? Megmondhatod neki, hogy ez sok, ne zavarjon.
jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tiltanam mindenhol, de nincs kedvem semmi balhehoz... Az se lenne kellemes ha megsertodne ram.. Nem kozvelten vele dolgozom, de lehet meg fel kell hivnom pl... Vagy isten tudja hol bukkan fel
jan. 5. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Akkor legyél vele nagyon semleges. Unott, egyszavas válaszok, jó hosszú reakioidovel. Majd megunja.
jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb, amit tehetsz, az az, ha megírod neki, hogy neked ez így sok és a jóban maradás számodra nem azt jelenti, hogy minden baját veled osztja meg, hanem az, hogy nem szakítjátok meg a kapcsolatot egymással, pl. mert munkaügyben néha beszélnetek kell.
jan. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha havonta egy két üzenetet küld, azt jelenti, hogy nem kellesz mar neki, van más, aki számára jobb mint te, szexuálisan, kinézetre (neki legalabbis ) de talonban akar tartani, ha esetleg mégis rád fanyalodna
jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!