Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudok tovább lépni? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok tovább lépni? Miért féltékenykedem ennyire begetesen ?

Figyelt kérdés

A legutobbi kapcsolatom 6hónapig tartott.

Nem voltam nagyon szerelmes a nőbe viszont eszméletlen volt vele a szzex.

Lehet beteges de imádtam az izét az ilatát a hangját és a külsejét.Hosszú fekete haj,pici derék ,nagy csipő vékony alkat feszes domborulatok.

Tipik az a nő aki bárki fajét el csavarja.

Sajnos valahogy nem volt azóta kapcsolatom más nőkkel.

Ő beszélni sem szeretne már velem.Hanyagol és igy semmi esélyem nincs hozzá.

Hogyan engedjem ezt el ?

mért fáj még a gondolat is hogy másal lessz és mást szeret majd,miközben nem is szeretem az iletőtt ??

24éves srác

22éves lány


2023. jún. 16. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny vagy esetleg vagy csak hiúságból. Nincs ezzel baj, de méltósággal viseld, ha valaki nem kér belőled már ér tartsd tiszteletben. Ha lenne ilyen alap szabály, hogy férfiként milyen legyél, ez benne lenne mondjuk a TOP x pontokban.
2023. jún. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

féltékenység és hiúság is igen.

De talán a hiúság erősebb.

Nem foggal körömmel megyek rá sem utána. Csak nem tetszik a tény amiket fentebb emlitettem.

És nem kelleti magát.Nem is kiváncsi rám egyszerűen én vagyok elhalva a testéért de totálisan oda vissza.

Az alakja a formája mindene!

2023. jún. 16. 23:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Át egód cseszi...ennyi
2023. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az*
2023. jún. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!