Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most ez tényleg ennyi volt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez tényleg ennyi volt és így lett vége?

Figyelt kérdés
Több, mint 6 hónapja vagyok együtt a barátommal. Az ünnepeket (dec.24-jan.2) együtt töltöttük és nagyon jó volt, tartalmas, sok szeretettel, programmal, közös főzőcskézéssel. Nem együtt élünk, én Bp-en, ő vidéken. Nem volt vita, veszekedés, semmi. Január 2-án este hazautaztam, aznap és másnap (3-án) még beszéltünk, azóta azonban se üzenet, se hívás, se semmi nincs tőle. Látom, hogy volt online facen, viberen...stb. Ilyen a 6 hónap alatt egyszer sem volt, hogy nem jelentkezik, mindennap írt vagy hívott, vagy fotókat küldött. Így lett vége? Ghostingolt szó nélkül?

jan. 6. 15:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon rosszat főzhettél, ha így eltűnt.
jan. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez biztos, hogy nem fer bele, csak valami sunnyogas. Viszont akkor oriasi eselye van, hogy ez a dolog mar erlelodott benne, es ha nem lettek volna az unnepek, elobb megteszi. Gyava volt azt mondani, hogy ne gyere, de mar elkepzelheto, hogy o nem utazott volna hozzad. A jol sikerult unnep passzivitasbol jott letre a reszerol. Azert porgesd vissza, utolag, ennek fenyeben nem latod-e maskepp.

A tavolletben valakivel szovodik nala valami, es nem veled van baja, viszont megsem teged valaszt?

jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Visszapörgetve: ő hívott, hogy menjek, ő erőltette, ő is jött volna, de egy program miatt én mentem. Nem gond, ha így döntött, felnőttek vagyunk, nem tinik, de épp ezért, írhatott volna 1 sort, hogy bocsi, ennyi volt, minden jót neked. Azt hiszem több, mint fél év után ennyit megérdemeltem volna. Ráadásul az állomáson úgy váltunk el, hogy kérte, hogy költözzek hozzá, mondtam neki, hogy lehet róla szó március körül térjünk rá vissza.
jan. 6. 16:19
 4/28 anonim ***** válasza:
49%
találkozott melletted mással is, vagy vissza jött az ex, ez a két indok szokott lenni lépj tovább.
jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ex nem jött vissza, mert meghalt...a másik nő simán lehet, viszont egy mondatot megérdemeltem volna.
jan. 6. 16:24
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Te írtál neki és semmi válasz? Nem reagál semmire vagy te sem írsz, hívsz?
jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Direkt nem írok most neki...várom, hogy ő írjon...utoljára 3-án én írtam...
jan. 6. 16:44
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért 6 hónap után mégis írnék pár sort, és tudom, hogy éli kéne de lagalább megkérdezném, hogy ez most mit jelent a történtek után, ezt most komolyan e így gondolja és hozzá tenném, hogy nem vagyok a játékszere, és egy gerinctelen bunkó ha így vet véget.
jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Azzal csak magamat alázom.Túllépek rajta és ennyi.
jan. 6. 17:24
 10/28 A kérdező kommentje:
Megint csak bizalmat szavaztam valakinek, aki nem érdemelte meg.Mindegyik férfi egyszerre több vasat tart a tűzbe és itt a nőket k..vázzák.
jan. 6. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!